Nowości w SaldeoSMART

Udostępnij:

Sprawdź wersję 6.0 i poznaj najnowsze zmiany w SaldeoSMART.

Blokowanie firm w pakiecie Ekspert

Wprowadziliśmy udogodnienie dla biur rachunkowych, które posiadają obieg dokumentów, czyli pakiet Ekspert. Firma może zostać zablokowane, czyli pozbawiona możliwości logowania się na konto SaldeoSMART, co sprawia, że nie jest ona wliczana do użytkowników obiegowych. Klient jest nadal aktywną firmą, którą biuro może obsługiwać w SaldeoSMART. W ten sposób biuro jest w stanie regulować ilość użytkowników obiegowych, co ostatecznie wpływa na cenę pakietu.

Wykorzystanie kredytów w nowych pakietach

Na prośbę klientów wprowadziliśmy zasadę, że najpierw pobieramy kredyty z bieżącego pakietu. Kredyty zaoszczędzone jeszcze w starych pakietach są zużywane w drugiej kolejności.

Kategoryzacja faktur w InsERT (Edi++)

InsERT (Edi++) posiada tylko jedną możliwość kategoryzacji faktur – rejestr VAT. Aby ułatwić korzystanie z integracji w SaldeoSMART, wprowadziliśmy automatyczną zmianę w konfiguracji faktur dla firm korzystających InsERT:

Rejestr VAT będzie ustawiony systemowo bez konieczności ręcznego wyboru przez administratora konta. Import skategoryzowanych faktur do InsERT będzie dzięki temu przebiegać bez zakłóceń i konieczności zmiany kategorii na właściwą.

Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Czas to pieniądz. Jak łatwiej i szybciej zarządzać finansami firmy?
Następny
KSeF – nowe funkcjonalności w SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *