Poznaj program do księgowości SaldeoSMART

Pracujesz w księgowości?

Skorzystaj z programu, który zautomatyzuje Twoją codzienną pracę. Dzięki wykorzystaniu OCR (optyczne odczytywanie dokumentów) i mechanizmu samouczącego się (machine learning) nasz program do księgowości nauczy się efektywności według Twoich wytycznych.

Rozwój cyfryzacji powoduje, że coraz więcej czynności automatyzujemy. Księgowość również może na tym skorzystać. Zamień długotrwałe i żmudne obowiązki, na automatyczne procesy.
Poznaj SaldeoSMART, platformę z którą bez problemu zapanujesz nad firmową dokumentacją i przyspieszysz codzienne obowiązki.

Co zyskujesz?

  • Narzędzie pracy zgodne
    z obowiązującym prawem
  • Najlepsze OCR (optyczne odczytywanie dokumentów) na polskim rynku
  • Pakiety do zarządzania całą firmą dostosowane do wymagań użytkowników
  • Eliminację ręcznego wprowadzania faktur
Co to jest

SaldeoSMART to wielofunkcyjna platforma on-line dla firm z działem księgowym i biur rachunkowych która służy do automatyzacji procesów księgowych. Dzięki możliwości elastycznego wyboru i dopasowania pakietów pod konkretne potrzeby, może odpowiedzieć dokładnie na Twoje wymagania.

VS.
Dla kogo

Ofertę rozwiązań SaldeoSMART stworzyliśmy z myślą o firmach i biurach rachunkowych. Program wspiera procesy księgowe, zarządzanie dokumentami oraz komunikację. Wybierając SaldeoSMART zyskasz nowoczesne narzędzie do zarządzania dokumentacją i procesami z nimi związanymi.

Firmowy dział księgowy czy biuro rachunkowe?

To przedsiębiorca podejmuje decyzję czy księgowość będzie prowadził wewnętrznie, w swojej firmie, czy też zdecyduje się na zlecenie obsługi do zewnętrznego biura rachunkowego. Wiele zależy od budżetu i planów. Zdarza się też, że właściciele samodzielnie rozliczają księgowość. Przy okazji wyboru kto i jak będzie rozliczał księgowość, pojawia się też pytanie o program do księgowości. Na tę decyzję duży wpływ mają wcześniejsze doświadczenia i wygoda użytkowania systemu (dostęp do systemu on-line z każdego miejsca i o każdej porze).

Oprogramowanie do księgowości

Nowoczesne systemy księgowe są dostępne on-line, umożliwiają pracę przez wygodne aplikacje webowe i aplikacje mobilne. Istotną kwestią przy wyborze programu do księgowości jest sprawdzenie, czy i jaką ma możliwość integracji z innymi specjalistycznymi systemami. Stawiaj na rozwiązania otwarte na integrację. Zautomatyzuj księgowość w swojej firmie z SaldeoSMART, które integruje się z 40 programami księgowymi.

Automatyczne procesy księgowe

Wszystkie te czynności, które charakteryzuje powtarzalność, warto automatyzować. W pracy księgowego sporo jest procesów, które można wesprzeć technologiami. Danych z faktur nie trzeba ręcznie przepisywać do systemów księgowych. SaldeoSMART odczyta wszystkie najważniejsze dane z dokumentów. Co więcej z SaldeoSMART możesz też wysyłać wiadomości do swoich kontrahentów, a także zaprojektować obieg dokumentów firmowych. Wesprzyj komunikację wewnętrzną i zewnętrzną i przyspiesz pracę firmy.

Elektroniczne archiwum księgowe

Wykorzystaj wszystkie możliwości, które daje Ci technologia. Dzięki technologiom chmurowym bezpiecznie przechowuj dokumenty elektroniczne. Zyskaj do nich dostęp bez względu na czas i miejsce – skorzystaj z narzędzia on-line, dostępnego przez wygodną aplikację na telefon komórkowy.

Pracuję w księgowości. Czy program SaldeoSMART jest dla mnie?

SaldeoSMART wspiera procesy księgowe, zarządzanie dokumentami oraz komunikację.
Nasza oferta skierowana jest do firm i biur rachunkowych i pozwala na eliminacje ręcznego wprowadzania dokumentów, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Dzięki możliwości elastycznego wyboru, możesz wybrać najlepszy pakiet dla Twojego biura lub firmy.

Jakie formaty plików są odczytywane przez SaldeoSMART?

Oprócz odczytywania plików PDF, odczytujemy także format JPG i PNG. Format TIFF nie jest odczytywany.

Czy SaldeoSMART to rozwiązanie dla biura rachunkowego?

Nasz produkt opracowaliśmy z myślą o biurach rachunkowych i firmach. Aby poznać dokładniej ofertę skierowaną do biur zapraszamy na bezpłatną konsultację, na którą można się umówić wypełniając formularz: https://www.saldeosmart.pl/biuro#formularz

 - 
Ukrainian
 - 
uk
Xhosa
 - 
xh
Polish
 - 
pl