Opinie naszych Klientów

Na pierwszy rzut oka potrzeby są podobne – rozwój firmy, usprawnienie pracy, wzrost konkurencyjności oferty. Przypadek każdego klienta SaldeoSMART jest jednak osobną opowieścią, a każdy przedsiębiorca uważa za kluczowe w wyborze systemu informatycznego inne aspekty.

Zobacz co mówią o nas klienci
SaldeoSMART wspiera codzienną pracę biur rachunkowych – poznaj opinie naszych klientów.

SaldeoSMART w firmach

Program SaldeoSMART usprawnił obieg dokumentów w naszej firmie. Nagle wszystko stało się proste, szybkie i zawsze pod ręką. Firma BrainShare IT wyprzedziła swoją epokę budując to rewelacyjne narzędzie.
Lohmann Polska sp. z o.o.
Dzięki SaldeoSMART zyskuje mój kręgosłup, bo nie muszę nosić siat z segregatorami. Zużywam mniej papieru, więc super eko. Mogę skupić się na pracy z raportami, bo odpada tzw. przyklepywanie i szukanie dokumentów.
CPS-IEP sp. z o.o.
Wdrożenie systemu Saldeo w ocenie pracowników Bepco Polska usprawniło obieg dokumentów kosztowych, ich archiwizację oraz kontrolę nad bieżącymi wydatkami firmy. Polecamy to proste i intuicyjne rozwiązanie!
Bepco Eastern Europe

SaldeoSMART w biurach rachunkowych

Nasi klienci są bardzo zadowoleni. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a współpraca z SaldeoSMART to ogromny krok naprzód ku nowoczesności i likwidacji papierowych wersji dokumentów.
Audyt Legis sp. z o.o.
System SaldeoSMART przede wszystkim przyspieszył samą obsługę dokumentu od momentu jego wpływu do biura do chwili zaksięgowania. Obecnie, już przy porannej kawie wiemy, który z Klientów wczytał nam dokumenty i w ten sposób możemy zaplanować sobie pracę na bieżący dzień.
Stefan Ocetkiewicz
SaldeoSMART jest inteligentne i zawsze chętne do pracy. Nie wyobrażam sobie skuteczniejszego narzędzia do wsparcia systemów księgowych w Biurze.
Fal-Max

Referencje

Co sprawia, że dzielimy się referencjami? Klienci SaldeoSMART, wykorzystujący je w codziennej pracy, doceniają nowoczesność, intuicyjność rozwiązań oraz otwarcie producenta na zgłoszenia od użytkowników.

Opinie klientów o Biurze Obsługi Klienta

„Bardzo szybko uzyskałam fachową pomoc.”
BARC Warszawa S.A.
„Szybka i merytoryczna odpowiedź.”
Business Controllers Sp. z o.o.

63%
zgłoszeń rozwiązanych przy pierwszym kontakcie z Biurem Obsługi Klienta
95%
wskaźnik satysfakcji z obsługi

SaldeoSMART znacznie poprawiło jakość pracy przy obsłudze dużych firm. Eliminuje znaczną ilość błędów w numerach faktur czy kwotach. Szybciej przekazujemy dokumenty do czynności sprawdzających.
ABF Księgowość
Nie odczuwamy obciążenia pracą na koniec miesiąca, kiedy spływają dokumenty od klientów. Sprawniej możemy także dotrzeć do poszukiwanej faktury i zobaczyć jej zawartość w samym programie księgowym
CZWARNO s.c. Biuro Rachunkowe
Z SaldeoSMART korzystamy od 9 lat. Nasi klienci, jak i my, z całą pewnością polecamy ten system wszystkim, którzy rozumieją czym jest ergonomia pracy.
KONTYSTA
BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH
Beata Ingielewicz
 - 
Ukrainian
 - 
uk
Xhosa
 - 
xh
Polish
 - 
pl