Program do fakturowania SaldeoSMART

Prowadzisz firmę i potrzebujesz sprawdzonego programu do fakturowania?

 

Sprawdź jak wykorzystanie SaldeoSMART przyspieszy Twoją pracę. W łatwy sposób zarządzaj dokumentami sprzedaży.

Automatyzacja procesów wspomagana przez OCR (optyczne odczytywanie dokumentów) i mechanizm samouczący się (machine learning) pozwoli Ci zaoszczędzić zasoby przedsiębiorstwa.
Poznaj SaldeoSMART, platformę która zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do usprawnienia Twoich codziennych obowiązków.

Co to jest

SaldeoSMART to wielofunkcyjna platforma, która służy do automatyzacji procesów księgowych oraz biurowych. Dzięki możliwości wyboru i dopasowania pakietów pod konkretne potrzeby, może odpowiedzieć dokładnie na Twoje wymagania.

VS.
Dla kogo

SaldeoSMART stworzyliśmy z myślą o firmach i biurach rachunkowych, które chcą sprawnie zarządzać dokumentami, księgowością, komunikacją i procesami biurowymi. Nasza program może wspomóc codzienne działanie małych, średnich jak i dużych organizacji.

 

Fakturowanie

 

Wystawianie faktur to jedna z tych czynności, które wykonywane są w niemal każdej firmie. Obecnie powszechne stają się faktury elektroniczne, a wygodne systemy do fakturowania dostępne są on-line (programy webowe, aplikacje mobilne). Wykorzystanie takich narzędzi ułatwia i przyspiesza pracę. W SaldeoSMART wystawisz każdy rodzaj faktury:

 • faktury VAT i faktury dla nievatowców
 • faktury zaliczkowe i proformy
 • faktury VAT marża
 • faktury ze stawką ZW
 • faktury cykliczne

Program do faktur Saldeo SMART – co zyskujesz?

 • Sprawna kontrola należności i zobowiązań
 • Szybkie płatności za fakturę
 • Mailowe powiadomienia o nowej fakturze od kontrahenta
 • Bezpieczne archiwum dokumentów firmy dostępne 24/7
 • Szybkie wyszukiwanie dokumentów on-line już po 1 słowie
 • Aplikacja mobilna – dostęp do systemu gdziekolwiek jesteś

Faktura – źródło informacji

 
Faktura jako dokument sprzedaży stanowi potwierdzenie transakcji. Zawiera szereg ważnych danych: informacje o sprzedawcy i nabywcy. Opatrzona jest numerem dokumentu, posiada datę wystawienia, datę dostawy lub wykonania usługi, termin płatności. Na fakturze znajdziemy nazwę towaru lub usługi wraz ze stawką VAT, ilość oraz cenę jednostkową towarów lub usług, sumę wartości sprzedaży netto, kwotę podatku od sumy wartości (z podziałem na poszczególne stawki, zwolnienia lub niepodlegające opodatkowaniu) oraz kwotę należności ogółem wraz z należnym podatkiem. Dane z faktury mogą być odczytywane automatycznie. Skorzystaj z SaldeoSMART i zobacz jak wiele danych potrafi odczytać.

Właściwy przepływ dokumentów

 
Po wystawieniu faktury należy zadbać, żeby trafiła do odpowiedniego odbiorcy. Niezależnie czy wysyłasz czy odbierasz fakturę, staje się ona częścią obiegu dokumentów. Jak można usprawnić ten proces? Dobrze go zaplanuj wykorzystując odpowiednie narzędzia. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala skrócić czas obsługi dokumentów. W ofercie SaldeoSMART znajdziesz takie rozwiązaniem sprawdź funkcjonalności obiegu dokumentów.

 
 

Elektroniczne archiwum

 
Jak nie zgubić się w gąszczu dokumentów? Skorzystaj z możliwości przechowywania danych w chmurze. Elektroniczne archiwum z wygodną wyszukiwarką sprawi, że zawsze będziesz miał dostęp do niezbędnych dokumentów. SaldeoSMART zadba o bezpieczeństwo firmowych danych, zapewni Ci do nich szybki dostęp.

Twój asystent – sprawdź bezpłatnie

Chcesz przetestować wystawianie faktur w SaldeoSMART? Sprawdź funkcjonalność Pakietu Twój Asystent. Będziesz mógł:

 • wystawić 5 faktur w miesiącu,
 • odczytać 5 stron faktur,
 • dodać 20 dokumentów do swojego archiwum.

Przekonaj się w praktyce, co możesz zyskać. Wypróbuj pracę z SaldeoSMART bez zobowiązań!

Załóż darmowe konto

Sprawdź program do wystawiania faktur

dla biur rachunkowych
dla firm
Czy program ma możliwość automatycznego odczytywania faktur?

Tak, posiadamy taką funkcjonalność, szczegóły znajdziesz na stronie: odczytywanie dokumentów.

Jakie faktury są obsługiwane przez SaldeoSMART?

W tym momencie obsługiwane są faktury VAT i rachunki sprzedażowe oraz kosztowe wystawione w języku polskim. Faktury mogą mieć jedną lub wiele stron. System nie obsługuje faktur wypisanych ręcznie. Odczytywane są także faktury zagraniczne (w języku angielskim i niemieckim).

Czy SaldeoSMART ma funkcję prowadzenia magazynu?

Aktualnie nie posiadamy funkcji prowadzenia magazynu.

 - 
Ukrainian
 - 
uk
Xhosa
 - 
xh
Polish
 - 
pl