Zdjęcia wprost z aplikacji mobilnej

Udostępnij:

Kolejne usprawnienie, które dodał nasz dział programistów na waszą prośbę. Możesz bez problemu, wprost z aplikacji mobilnej SaldeoSMART zrobić zdjęcie dokumentu i dodać je natychmiast na listę dokumentów. Sprawdź również pozostałe usprawnienia w wersji 1.29 .

Robienie zdjęć wprost z aplikacji

Wiemy, że wielu naszych klientów czekało na tę nowość. I już możemy z dumą ogłosić, że w aplikacji mobilnej SaldeoSMART jest dostępna opcja robienia zdjeć dokumentów i dodawania ich w ten sposób do SaldeoSMART. Prosto i szybko, a co najważniejsze skutecznie. Już żadna faktura czy umowa nie ma prawa się zagubić.

Sprawniejsza wyszukiwanie kontrahentów

Pracowaliśmy również nad usprawnieniem wyszukiwania kontrahentów. Obecnie, już po wpisaniu 3 znaków można odnaleźć szukaną firmę. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, ponieważ zoptymalizowaliśmy również cały mechanizm wyszukiwania.

Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Działalność nierejestrowana 2023 – ile wynosi limit przychodu?
Następny
Jak dyrektywa work-life balance zmieni polski kodeks pracy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *