Sprawniejsze wyszukiwanie dokumentów – sprawdź wersję 2.78

Udostępnij:

W najnowszej aktualizacji pracowaliśmy nad poprawą jakość wyszukiwania odczytanych dokumentów. Przekonaj się jak szybko możesz wyszukać zagubioną fakturę. Przeczytaj również o pozostałych usprawnieniach.

Odczytywanie dokumentów

Nasi programiści tym razem pracowali nad poprawą jakości dostarczanych wyników wyszukiwania odczytanego dokumentu. Od teraz zyskujesz sprawniejszą wyszukiwarkę i możliwość odnalezienia faktury czy umowy jeszcze szybciej. Wystarczy słowo kluczowe, które zawarte jest w dokumencie, by SaldeoSMART odnalazło właściwy plik.

Automatyczne odznaczanie faktury jako opłaconej

Na prośbę klientów dodaliśmy kolejne usprawnienie do SaldeoSMART w module wystawiania faktur. Teraz, gdy zmienisz detale swojej faktury w polu „zapłata” na kwotę niższą niż należność, cały dokument zostanie automatycznie oznaczony jako nieopłacony. Ponownie pojawi się przycisk „zapłata” na liście faktur.

API

Zmieniliśmy algorytm synchronizacji bazy kontrahentów. W momencie, gdy API SaldeoSMART otrzyma informację, że przekazywany kontrahent jest nieaktywny w przypadki kiedy istniał w SaldeoSMART, zostanie on zdezaktywowany. Natomiast, gdy nie będzie go w SaldeoSMART to nie zostanie utworzony lecz pominięty podczas synchronizacji danych.

Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Dobry księgowy na wagę złota. Jak go znaleźć?
Następny
Ulepszamy dostępne pakiety SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *