Akademia Księgowości z Partnerem Głównym SaldeoSMART

SaldeoSMART Partnerem Głównym Akademii Księgowości

Udostępnij:

9 czerwca to dzień, w którym swoje święto mają wszyscy księgowi. Z tej okazji w Gdańsku odbędzie się I Konwent Księgowych w Trójmieście – Akademia Księgowości, wydarzenie edukujące oraz integrujące księgowych nie tylko z samego Trójmiasta, ale także całej Polski. Partnerem Głównym Akademii Księgowości jest SaldeoSMART.

Konwent Księgowych z okazji Dnia Księgowego

9 czerwca to w Kalendarzu Dzień Księgowego. Z tej okazji w Trójmieście odbędzie się wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez księgowych dla księgowych. To Akademia Księgowości, czyli I Konwent Księgowych zorganizowany przez 2+1 Biuro Rachunkowe.

Zależy nam na zbudowaniu społeczności księgowych. Akademia Księgowości ma być wydarzeniem wyjątkowym i inspirującym dla właścicieli biur rachunkowych, księgowych, absolwentów i studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z księgowością – mówi Gabriela Brzezińska, prezes 2+1 Biura Rachunkowego, które jest organizatorem Akademii Księgowości. Z doświadczenia wiem, że łączenie oraz rozwijanie kompetencji twardych i miękkich w swojej pracy zawodowej przynosi wymierne korzyści. Dlatego też Akademia Księgowości będzie łączyć różne zagadnienia, które zmienią podejście do zawodu księgowego, pokażą jak rozwinąć swoje kompetencje i wykorzystać potencjał, aby efektywnie poprowadzić ścieżkę kariery w księgowości oraz nawiązać kontakty z ludźmi z pasją – dodaje Brzezińska.

Akademia Księgowości pod Patronatem SaldeoSMART

SaldeoSMART bardzo chętnie angażuje się w wydarzenia skierowane do grupy zawodowo związane z księgowością. Od samego początku nasze oprogramowanie było kierowane do księgowych i to właśnie z księgowymi współpracujemy w najszerszym zakresie – wyjaśnia Edyta Wojtas, wiceprezes BrainSHARE IT Sp. z o.o., producenta oprogramowania SaldeoSMART.

Podczas Akademii Księgowości Zespół SaldeoSMART poprowadzi stoisko konsultacyjne. Powiemy na nim jak wygląda sprawna komunikacja biura rachunkowego i jego klientów oraz ile można zyskać, wykorzystując w swojej pracy zawodowej nowoczesne narzędzia wspierające pracę księgowych. Będzie można także zapoznać się z działaniem SaldeoSMART i jego funkcjami, m.in. odczytywaniem papierowych faktury, elektronicznym archiwum dokumentów czy obiegiem dokumentów dla biur rachunkowych i firm.

Akademia Księgowości – zapisz się już dziś!

Szczegółowe informacje i zapisy na Akademię Księgowości są dostępne na stronie www.akademiaksiegowosci.com.

Dla czytelników Bloga SaldeoSMART specjalny rabat, wystarczy wpisać kod rabatowy SALDEO.

Zachęcamy do udziału!

Poprzedni
Reorganizacja w firmie – kiedy wprowadzenie procedur jest niezbędne?
Następny
Papierkologia – ile kosztują cię papierowe dokumenty?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *