Centrum powiadomień – mniej e-mali z SaldeoSMART

Udostępnij:

Poznaj nową jakość informowania o zdarzeniach w SaldeoSMART. Już nigdy nie znikną Ci ważne powiadomienia. Otrzymasz również mniej e-maili z aplikacji.

Nowa funkcja

Centrum powiadomień to nowa funkcja w aplikacji, która powstała w celu zmniejszenia ilości wysyłanych e-maili z programu. Wiemy, że dla niektórych użytkowników mógł być to niewygodny aspekt pracy w naszej aplikacji. W odpowiedzi na potrzeby klientów powstała funkcja, która otrzymała własną sekcję w górnym panelu:

Co w niej znajdziesz? Pod ikoną „dzwoneczka” pojawiły się powiadomienia dotyczące zakończenia pobrania danych z SaldeoSMART do pliku.

Jeśli natomiast skorzystasz z możliwości wysyłania faktury do KSeF, odpowiednia informacja pojawi się pod zakładką „KSeF” na liście powiadomień. Biura rachunkowe będą również otrzymywać informacje związane z oznaczeniem kompletu dokumentów po stronie klienta.

Co ważne, powiadomienia nie znikają z listy i zawsze można do nich wrócić. Wystarczy, że klikniesz „więcej”, aby trafić na listę wszystkich powiadomień.

Nie korzystasz z SaldeoSMART systematycznie?

Nic nie szkodzi. Przypomnimy Ci o powiadomieniach drogą mailową. To od Ciebie zależy jak długo mamy czekać, aby wysłać wiadomość. Możesz w ustawieniach konta określić czy e-mail będzie wysyłany raz dziennie, czy raz w tygodniu.

To nie koniec

Rozwój centrum powiadomień jest wpisany w strategię rozwoju produktu, dlatego będziemy sukcesywnie rozszerzać zakres nowej funkcji. Wkrótce pojawią się nowe kategorie powiadomień, co pozwoli na sukcesywne zmniejszanie ilości e-mali z systemu.

Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Przelewy walutowe w SaldeoSMART
Następny
E-faktury obowiązkowe w Unii Europejskiej. Jakie zmiany czekają przedsiębiorców?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *