Centrum powiadomień – mniej e-mali z SaldeoSMART

Udostępnij:

Poznaj nową jakość informowania o zdarzeniach w SaldeoSMART. Już nigdy nie znikną Ci ważne powiadomienia. Otrzymasz również mniej e-maili z aplikacji.

Nowa funkcja

Centrum powiadomień to nowa funkcja w aplikacji, która powstała w celu zmniejszenia ilości wysyłanych e-maili z programu. Wiemy, że dla niektórych użytkowników mógł być to niewygodny aspekt pracy w naszej aplikacji. W odpowiedzi na potrzeby klientów powstała funkcja, która otrzymała własną sekcję w górnym panelu:

Co w niej znajdziesz? Pod ikoną „dzwoneczka” pojawiły się powiadomienia dotyczące zakończenia pobrania danych z SaldeoSMART do pliku.

Jeśli natomiast skorzystasz z możliwości wysyłania faktury do KSeF, odpowiednia informacja pojawi się pod zakładką „KSeF” na liście powiadomień. Biura rachunkowe będą również otrzymywać informacje związane z oznaczeniem kompletu dokumentów po stronie klienta.

Co ważne, powiadomienia nie znikają z listy i zawsze można do nich wrócić. Wystarczy, że klikniesz „więcej”, aby trafić na listę wszystkich powiadomień.

Nie korzystasz z SaldeoSMART systematycznie?

Nic nie szkodzi. Przypomnimy Ci o powiadomieniach drogą mailową. To od Ciebie zależy jak długo mamy czekać, aby wysłać wiadomość. Możesz w ustawieniach konta określić czy e-mail będzie wysyłany raz dziennie, czy raz w tygodniu.

To nie koniec

Rozwój centrum powiadomień jest wpisany w strategię rozwoju produktu, dlatego będziemy sukcesywnie rozszerzać zakres nowej funkcji. Wkrótce pojawią się nowe kategorie powiadomień, co pozwoli na sukcesywne zmniejszanie ilości e-mali z systemu.

Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Do czego służy skaner OCR? Zobacz, jak skanowanie OCR może ułatwić Twoją pracę!
Następny
Czym jest pełna księgowość? Kiedy jest obowiązkowa?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *