Najważniejsze funkcje SaldeoSMART

Odczytywanie danych
z faktur
z eksportem
do programu księgowego
Automatyzacja działań,
„uczenie się” aplikacji
(machine learning)
Tworzenie indywidualnych
obiegów dokumentów
firmowych
Wystawianie faktur
z eksportem do programu
księgowego
Generowanie przelewów do
bankowości elektronicznej
Przesyłanie miesięcznych
rozliczeń, np. podatków,
ZUS, wyników firmy
Zarządzanie zadaniami
w Twojej firmie
Automatyczne
powiadomienia z systemu
Elektroniczne teczki
dokumentów kadrowych
Zaawansowana wyszukiwarka
dokumentów
Dokumenty firmy zawsze
pod ręką
Rozliczanie zaliczek
pracowniczych w firmie

Nasz doradca pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie

Pozostaw swoje dane, odpowiemy w ciągu 72h

  Uzupełniając dane potwierdzam, że zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną BrainSHARE IT Sp. z o.o.. Oświadczam, że wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową i telefoniczną w celu przedstawienia oferty oraz informacji związanej z produktami oferowanymi przez BrainSHARE IT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości email na adres: marekting@saldeosmart.pl

  SaldeoSMART oczami użytkowników

  Nasi klienci są bardzo zadowoleni. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a współpraca z SaldeoSMART to ogromny krok naprzód ku nowoczesności i likwidacji papierowych wersji dokumentów.
  Audyt Legis Sp. z o.o.
  Program SaldeoSMART usprawnił obieg dokumentów w naszej firmie. Nagle wszystko stało się proste, szybkie i zawsze pod ręką. Firma BrainShare IT wyprzedziła swoją epokę budując to rewelacyjne narzędzie.
  Lohman
  System SaldeoSMART przede wszystkim przyspieszył samą obsługę dokumentu od momentu jego wpływu do biura do chwili zaksięgowania. Obecnie, już przy porannej kawie wiemy, który z Klientów wczytał nam dokumenty i w ten sposób możemy zaplanować sobie pracę na bieżący dzień.
  Stefan Ocetkiewicz
  Z SaldeoSMART korzystamy od 9 lat. Nasi klienci, jak i my, z całą pewnością polecamy ten system wszystkim, którzy rozumieją czym jest ergonomia pracy.
  KONTYSTA
  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH
  Beata Ingielewicz
  SaldeoSMART jest inteligentne i zawsze chętne do pracy. Nie wyobrażam sobie skuteczniejszego narzędzia do wsparcia systemów księgowych w Biurze.
  Fal-Max
  Dzięki SaldeoSMART zyskuje mój kręgosłup, bo nie muszę nosić siat z segregatorami. Zużywam mniej papieru, więc super eko. Mogę skupić się na pracy z raportami, bo odpada tzw. przyklepywanie i szukanie dokumentów.
  CPS-IEP sp. Z o. o.
   - 
  Ukrainian
   - 
  uk
  Xhosa
   - 
  xh
  Polish
   - 
  pl