Zautomatyzuj
rozliczenia i rozrachunki

Pozwól sobie zaoszczędzić

40% czasu!

Porozmawiaj z doradcą
Kto rozlicza, ten wie
ZyskAI kontrolę i zapobiegaj błędom

3 kroki do automatyzacji i oszczędności

Zapomnij o ręcznym pobieraniu transakcji! Teraz wszystko może dziać się automatycznie, prosto z Twojego rachunku bankowego. Dodatkowo, możesz mieć pewność, że proces autoryzacji w banku jest bezpieczny i sprawdzony, dzięki naszemu partnerowi Unifiedpost Group, który posiada licencję Komisji Nadzoru Finansowego.

Po automatycznym pobraniu transakcji, nasza zaawansowana technologia sztucznej inteligencji (AI) umożliwia ci błyskawiczne połączenie transakcji z odpowiednimi dokumentami za pomocą jednego kliknięcia. Teraz możesz szybko i sprawnie dokonywać rozrachunków i rozliczeń, oszczędzając cenny czas i minimalizując ryzyko błędów.

Połączone dane możesz eksportować bezpośrednio do programu finansowo-księgowego zintegrowanego z SaldeoSMART. Dzięki temu zyskujesz płynność w zarządzaniu finansami, eliminując potrzebę ręcznego przenoszenia danych oraz oszczędzając cenny czas, a także masz dostęp do danych finansowych na bieżąco.

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami
Cenimy Twój czas dlatego w szybki i przystępny sposób pokażemy Ci możliwości SaldeoSMART.

Automatyzuj rozliczenia i rozrachunki

 

Odkryj nowość, która automatyzuje procesy rozliczeniowe, pozwalając ci skoncentrować się na rozwoju biznesu. Śledź stan finansów w czasie rzeczywistym, oszczędzając cenny czas i pieniądze. Maksymalizuj potencjał swojej firmy, zyskując jednocześnie spokój i pewność.

 

 

Zapomnij o ręcznym pobieraniu transakcji

Automatyczne pobieranie listy transakcji z banku, a także łączenie tych transakcji z odpowiednimi fakturami oraz automatyczne ich rozliczanie jednym kliknięciem.

Eliminuj błędy

Automatyczny import danych z faktur i kont bankowych eliminuje ryzyko błędów w księgowości.

Zyskaj kontrolę

Platforma SaldeoSMART zapewnia bieżący dostęp do informacji o stanie należności i zobowiązań w czasie rzeczywistym.

Popraw płynność finansową

Automatyczne rozrachunki usprawniają proces windykacji i wpływają na terminowe regulowanie należności.

Usprawniaj pracę

Pracownicy mogą skupić się na bardziej strategicznych zadaniach, co zwiększa ich motywację i efektywność.

Skontaktuj się

ZyskAI czas, włącz automatyzację SaldeoSMART.

Nasza platforma oferuje nie tylko wygodne rozwiązania w zakresie automatycznego rozliczania, ale także kompleksową automatyzację księgowości. Dzięki temu, praca w dziale księgowości staje się znacznie efektywniejsza, a Ty oszczędzasz cenny czas, który możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

Nie musisz już ręcznie łączyć transakcji z dokumentami czy tropić zaległych płatności. Nasze narzędzia zapewniają szybkie i precyzyjne rozliczanie transakcji jednym kliknięciem, co znacznie usprawnia procesy księgowe.

Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko błędów, nasza platforma jest idealnym wyborem. Daj sobie przewagę konkurencyjną dzięki naszym narzędziom do automatycznego rozliczania transakcji i rozrachunków już dziś!

Co jeszcze możesz zyskać?


stan rozliczeń
dostępny na bieżąco


brak konieczności tworzenia uprawnień
do banku dla każdego pracownika


eliminację błędów


szybszą identyfikację brakujących faktur


szybszą windykację
zaległych płatności


bieżący dostęp do informacji
o rozliczeniach dla firmy

Umów się na spotkanie z naszym ekspertem i odkryj najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!


  ReklamaMedia społecznościoweWyszukiwarkaWebinarKonferencjaRadioBlogKtoś mi poleciłInne

  Uzupełniając dane potwierdzam, że zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną BrainSHARE IT Sp. z o.o.. Oświadczam, że wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową i telefoniczną w celu przedstawienia oferty oraz informacji związanej z produktami oferowanymi przez BrainSHARE IT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości email na adres: marekting@saldeosmart.pl

  Automatyzuj w 3 krokach

  1

  Automatyczne pobieranie transakcji

  Dzięki naszym narzędziom możesz cieszyć się automatycznym pobieraniem transakcji prosto z Twojego konta bankowego. Nie musisz już ręcznie szukać wyciągów czy importować płatności – wszystko odbywa się automatycznie, oszczędzając Twój cenny czas.

  2

  Szybkie i precyzyjne rozliczanie

  Nasza platforma oferuje szybkie i precyzyjne rozwiązania w zakresie automatycznego rozliczania. Nie musisz już ręcznie łączyć transakcji z fakturami czy tropić zaległych płatności. Wystarczy jedno kliknięcie, aby rozliczyć transakcje i usprawnić procesy księgowe.

  3

  Kompleksowa automatyzacja księgowości

  Nasza platforma nie tylko usprawnia procesy rozliczania, ale także integruje się z popularnymi programami finansowo-księgowymi. Dzięki temu możesz bezpośrednio eksportować połączone dane, co znacznie upraszcza zarządzanie finansami.

  Przekonaj się jak SaldeoSMART sprawdza się w biznesie
  Nasz Zespół dopracowuje każdy szczegół, aby rozwiązania SaldeoSMART wspierały codzienną pracę firm oraz biur rachunkowych – poznaj historie sukcesów naszych klientów.

  ZyskAI dostęp do unikalnych materiałów

  Subskrybuj nasz newsletter i bądź o krok przed innymi

   Uzupełniając dane potwierdzam, że zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną BrainSHARE IT Sp. z o.o.. Oświadczam, że wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową i telefoniczną w celu przedstawienia oferty oraz informacji związanej z produktami oferowanymi przez BrainSHARE IT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości email na adres: marekting@saldeosmart.pl

   Najczęściej zadawane pytania

   Czy Saldeo odczyta zapłatę za wiele faktur wpisanych w tytule ? Co w przypadku kiedy jest niedopłata?

   Można jedną transakcją rozliczyć wiele faktur, jak również jedną fakturę wieloma transakcjami.

   Po jakich danych kojarzona jest płatność z fakturą: opis transakcji, kwota płatności czy nr faktury?

   Algorytm opiera się o mechanizmy sztucznej inteligencji. Patrzymy między innymi na wszystkie dane jakie zostały wymienione w pytaniu, natomiast dokładnych szczegółów nie możemy zdradzić.

   Czy funkcja działa tylko dla rachunków PLN?

   Tak, aktualnie tylko dla rachunków PLN.

   Jaki format banku trzeba pobrać?

   W przypadku integracji z bankami, nie wymagamy żadnego formatu bankowego. Wszystko oparte jest o automatyczne pobieranie transakcji z rachunku bankowego.

   Czy planowane jest rozszerzenie o rachunki walutowe?

   Tak, docelowo mamy to w planie.

    - 
   Ukrainian
    - 
   uk
   Xhosa
    - 
   xh
   Polish
    - 
   pl