Pierwsze kroki z KSeF – bezpłatny samouczek

 

Pobierz nasz bezpłatny samouczek i przygotuj się na Krajowy System e-Faktur.

Poznaj najważniejsze aspekty nowego obowiązku, rozwiąż test i sprawdź czy jesteś dobrze przygotowany do KSeF!

O czym jest Samouczek KSeF?

W naszym krótkim samouczku, w przystępnej formie zawarliśmy najważniejsze informacje o KSeF! W dobie nieustannego zalewania informacjami, nasza skondensowana publikacja (10 stron), pozwala szybko zapoznać się z nowym obowiązkiem dla przedsiębiorców.

Czy skutecznie? Rozwiąż test i sprawdź czy jesteś gotowy na KSeF.

Spis treści:

  • 1. Podstawy
  • 2. Jak zacząć korzystać?
  • 3. Jak wystawić fakturę?
  • 4. Wyzwania dla biznesu, jak sobie
    z nimi poradzić?

Śledzenie postępów

 

Warto się kształcić, ale warto też wybrać naukę w przystępnej formie. Nasz materiał dotyczący Krajowego Systemu e-Faktur stworzyliśmy z myślą o zabieganych.

Czytelnik łatwo może śledzić postępy w przyswajaniu materiału. Dzięki paskowi, który jest widoczny na dole każdej ze stron, dokładnie wiesz ile materiału jeszcze przed Tobą.

 

Przydatne treści, czytelna forma

Czytelna forma treści, duża czcionka i kolory, pomogą w łatwy sposób przyswoić wiedzę. Ważne fragmenty są zaznaczone pogrubioną czcionką. Granatowe ramki zawierają cenne informacje dla użytkowników programów księgowych i rozwiązań automatyzujących pracę. Użytkownikom SaldeoSMART podpowiadają też konkretne rozwiązania z systemu.

 

Test KSeF

Jak skutecznie zdobywać nowe wiadomości? Sprawdź się w teście, który czeka na końcu naszego Samouczka KSeF! Łatwo sprawdzisz stan swojej wiedzy i utrwalisz zdobyte informacje. W zależności od tego jaki wynik osiągniesz, przygotowaliśmy kolejne treści, które mogą Cię zainteresować.

Jesteś gotowy na KSeF? Sprawdź już teraz!

Publikacje od SaldeoSMART

Materiały, które przygotowujemy w SaldeoSMART to wiedza dla naszych użytkowników i osób, które chcą wejść w świat automatyzacji i nowych technologii. SaldeoSMART od 2009 roku działa w służbie automatyzacji, wprowadzania nowych technologii do biznesu. Tak, aby użytkownicy mogli efektywnie z nich korzystali. Nad merytoryką naszych publikacji czuwają Eksperci z Działu Rozwoju Produktu SaldeoSMART, a nad czytelnością i przystępną formą Zespół Marketingu!

 - 
Ukrainian
 - 
uk
Xhosa
 - 
xh
Polish
 - 
pl