Zakończyliśmy zapisy na ten webinar

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów social media, aby nie przegapić kolejnych wydarzeń.

 

 

W wydarzeniu wystąpią:

Krzysztof Rogowski

Kierownik Projektu Krajowy System e-Faktur.

 

Radca w Departamencie Analiz KAS w Ministerstwie Finansów. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Rachunkowość i podatki.

Kamila Cieszkowska

Księgowa, właściciel Biura Rachunkowego Podatnik P&K Cieszkowscy, partner merytoryczny SaldeoSMART, architekt rozwiązań rachunkowo-księgowych. Twórczyni innowacyjnego podejścia do księgowości – Zwinna Księgowość. Projektuje rozwiązania dla firm, zwiększające wartość biznesu w oparciu o model Deminga.

Zyta Rabka

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów, zwłaszcza w martwym ciągu.

Patryk Oleszczuk

Koordynator Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, od ponad 14 lat związany z branżą IT. Specjalista w budowaniu relacji biznesowych oraz efektywnego wykorzystania technologii. Zajmuje się szkoleniami zespołów sprzedażowych, prowadzeniem i moderowaniem warsztatów oraz konferencji. Prywatnie ojciec, mąż i pasjonat gry na saksofonie.

Krajowy System e-Faktur (KSeF)? To proste z SaldeoSMART

 - 
Ukrainian
 - 
uk
Xhosa
 - 
xh
Polish
 - 
pl