Zgłoszenie Uczestnictwa w Konferencji
Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Dziękujemy za udział w III edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, 16-17 maja 2019 r.
Zapisy są zakończone, zapraszamy za rok!
Partnerzy Konferencji
Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, zegarki i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 76 000 pracowników w 87 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.
Historia marki Kodak Alaris jest związana z fotografią, na przestrzeni lat firma przekształciła się w globalną markę specjalizującą się w technologii digitalizacji oraz automatyzacji procesów skanowania. Dewizą jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie digitalizacji (zarówno dużym jak i małym firmom), aby wspierać je w zwiększeniu biznesowej rentowności i efektywności.
O sukcesie marki decyduje podejście do realizowanych zadań - otwarcie na technologie, dlatego nieustannie dąży ona do udoskonalania serii produktowych, a tym samym dostarczania partnerom biznesowym rozwiązań szytych na miarę ich potrzeb. Skanery Kodak Alaris doskonale sprawdzają się zarówno w regularnej pracy biurowej, jak i podczas skanowania niewyraźnych lub bardzo zniszczonych dokumentów.
ZOBACZ
HARMONOGRAM
STRONA
GŁÓWNA
Nie należysz do Sieci Partnerskiej SaldeoSMART?
ZOSTAŃ PARTNEREM
SALDEOSMART
Kontakt z Organizatorem
691-550-376
marketing[at]saldeosmart.pl
Copyright © 2019 BrainSHARE IT sp. z o.o. All rights reserved