SaldeoSMARTzaufany partner w księgowości

Twoja praca w jednym miejscu:
faktury, rozliczenia, zadania i wiele więcej

POZNAJ OFERTĘ

Zarządzaj KSeF z poziomu SaldeoSMART!

Sprawdź ofertę

SaldeoSMART dla biur

Automatyzacja działań w Twoim biurze

SaldeoSMART to najskuteczniejszy program do OCR faktur zintegrowany z programami księgowymi i systemami klasy ERP. Automatycznie odczyta faktury, wyciągi bankowe, dzięki czemu zredukujesz koszty nawet o 50%, zautomatyzujesz działania i oszczędzisz czas.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Połącz się automatycznie z wybranym programem księgowym

SaldeoSMART udostępnia szeroki wachlarz integracji z programami księgowymi i systemami ERP. Umożliwia eksport danych do programu księgowego. W łatwy sposób zsynchronizujesz m.in. kontrahentów, kategorie i formy płatności. Dzięki temu zautomatyzujesz i przyspieszysz swoją pracę.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szybkie generowanie raportów
i zestawień księgowych dla klienta

W łatwy sposób twórz zestawienia najważniejszych rozliczeń dla swoich klientów jak m.in.: przychód, dochód, podatki, ZUS

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

SaldeoSMART dla firm

Kompleksowe zarządzanie fakturami sprzedaży i zakupu

Poznaj rozbudowany program do wystawiania faktur, zarządzaj dokumentami w firmie, zarówno kosztowymi jak i sprzedażowymi w prosty sposób. Korzystaj z szybkich e-płatności i automatycznie rozliczaj wpłaty od kontrahentów

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Krajowy System e-Faktur

Używaj systemu zgodnego z przepisami. SaldeoSMART jest zintegrowane z KSeF. Wysyłaj i pobieraj faktury z systemu rządowego, a także nadaj odpowiednie uprawnienia swoim pracownikom. Pracuj wygodnie i bezpiecznie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Najszybciej wdrażany, dostępny na polskim rynku, obieg dokumentów

Wybierz obieg dokumentów, dopasowany do Twoich potrzeb. Zyskaj możliwość wieloetapowej akceptacji i kontrolowania czasu poświęconego na każdy z etapów pracy z dokumentami

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Integracje

Comarch
InsERT
Symfonia
enova365
Raks SQL
wapro
R2 Księga
Ramzes
Taxpro

Program SaldeoSMART w prosty sposób integruje się
z większością programów księgowych oraz usługami zewnętrznymi

ZOBACZ WSZYSTKIE INTEGRACJE

Biuro i księgowość zawsze pod ręką

Zarządzaj swoją firmą gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej SaldeoSMART

Sprawdź naszą aplikację
Każdy Klient to nowa historia – poznaj opinie użytkowników SaldeoSMART

Każdy Klient to nowa historia – poznaj opinie użytkowników SaldeoSMART

Dzięki SaldeoSMART usprawniamy codzienną pracę i oszczędzamy czas. SaldeoSMART daje nam i naszym klientom szybki dostęp do danych i rozliczeń, dzięki czemu możemy skupić się na wypełnianiu naszej misji – świadczeniu najwyższej jakości usług i umożliwienie naszym klientom skupienia się na ich biznesie.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

SaldeoSMART w liczbach

4 100 000
ODCZYTYWANYCH FAKTUR MIESIĘCZNIE
41
INTEGRACJI Z PROGRAMAMI KSIĘGOWYMI
13
LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU
4 500
OBSŁUGIWANYCH BIUR RACHUNKOWYCH I FIRM
155 000
PODMIOTÓW KORZYSTAJĄCYCH Z APLIKACJI
200
PARTNERÓW HANDLOWYCH

Obsługa Klientów SaldeoSMART

Obsługa Klientów SaldeoSMART

Nasz zespół Obsługi Klienta jest dla Ciebie. Możesz przesłać nam e-mail lub zadzwonić w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00.

Skontaktuj się z nami

Jako nasz Klient zyskujesz także dostęp do Centrum Pomocy, czynnego 24/7. Jest to baza wiedzy na temat działania aplikacji.

Skontaktuj się z nami

SaldeoSMART – nowoczesna platforma do zarządzania biznesem

Zaufało nam tysiące użytkowników, których codzienną pracę wspieramy. SaldeoSMART to produkt krakowskiej firmy BrainSHARE IT, który przez kilkanaście lat stał się nieodzownym pomocnikiem w pracy, zarówno w biurach rachunkowych, jak i w firmach. Księgowość z SaldeoSMART staje się łatwiejsza, powtarzalne czynności automatyzujemy, dążąc do wygody użytkowników i eliminowania błędów. SaldeoSMART jest aplikacją, która wspiera księgowość i zarządzanie dokumentami.

Sprawdź naszą ofertę – analizując pracę naszych klientów stworzyliśmy pakiety odpowiadające potrzebom na różnych stadiach rozwoju biznesu. Spełniamy wymagania tych, którzy chcą zapanować nad dokumentami. SaldeoSMART pomoże nie tylko w ogarnięciu chaosu z dokumentami i informacjami, ale także ułatwi pracę pracowników, kontakt z kontrahentami czy egzekwowanie płatnościami. Dzięki elektronicznemu archiwum i dostępowi do danych w mgnieniu oka, będziesz mógł zapomnieć o dokumentach papierowych.

Platforma dla biur rachunkowych, platforma do rachunkowości

Nasza historia rozpoczęła się od potrzeby biura rachunkowego – zaczynaliśmy od programu do wystawiania faktur, a dziś posiadamy pełne portfolio funkcjonalności przyspieszających codzienną pracę z dokumentami. Automatyzacja księgowości i machine learning, na których opiera się SaldeoSMART pozwalają zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na naprawdę ważne rzeczy.

Poznaj SaldeoSMART i skorzystaj z jego funkcji:

Z naszymi rozwiązaniami zapanujesz nad kontrahentami – w szybki i łatwy sposób będziesz kontrolował płatności. Dzięki danym, które zawierają dokumenty elektroniczne, automatycznie otrzymasz wynik finansowy firmy, który ułatwi Ci podejmowanie kluczowych decyzji dla rozwoju biznesu.

To co nas wyróżnia to najskuteczniejszy OCR na polskim rynku i najszybciej wdrażany elektroniczny obieg dokumentów. W swoim portfolio mamy też najwięcej integracji z programami księgowymi oraz systemami klasy ERP. Dzięki API system SaldeoSMART można zintegrować z każdym systemem IT dostępnym na rynku. Koniecznie sprawdź czy integrujemy się z narzędziem którego używasz.

Technologia dostępna od ręki

Aby skorzystać z SaldeoSMART nie potrzebujesz nic instalować. Nie będziesz musiał kupować serwerów i dodatkowego sprzętu ani dbać o utrzymanie systemu, wystarczy dostęp do Internetu. To wszystko. SaldeoSMART jest dostępne w modelu SaaS (Software as a Service) i jest automatycznie aktualizowany. Z aplikacją można połączyć się z dowolnego miejsca na świecie, a także z dowolnego urządzenia: komputera, smartfona czy tabletu. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, lub z jednym z 200 Partnerów, działających na terenie całej Polski. Koniecznie sprawdź możliwości platformy SaldeoSMART! Dzięki przyjaznemu interfejsowi i szybkości pracy stanie się Twoim dobrym przyjacielem w prowadzeniu biznesu.

Spółka BrainSHARE IT jest częścią grupy VISMA, europejskiego lidera w rozwiązaniach chmurowych. Sprawdź, jak rozwijamy się dla Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest SaldeoSMART?

Aplikacja SaldeoSMART jest programem, który wspiera pracę księgowych i ogranicza chaos związany z dokumentami. Oszczędza czas i umożliwia całkowicie zdalną pracę. Porządkuje komunikację z klientami, w przypadku biur rachunkowych, lub z pracownikami, w przypadku firm. Jest to wielofunkcyjne i elastyczne narzędzie pracy dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Wystawianie faktur w SaldeoSMART

SaldeoSMART umożliwia wystawianie faktur. Jeśli jesteś biurem rachunkowym taką opcję będą mieć Twoi klienci, którym udostępnisz naszą aplikację. Jeśli natomiast pracujesz w firmie, jako pracownik będziesz mieć możliwość samodzielnego wystawiania faktur swoim kontrahentom. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni pakiet dla siebie lub skontaktujesz się z naszym doradcą.

SaldeoSMART cena

Nasz cennik znajdziesz w zakładce u góry strony www.saldeosmart.pl. Każdy pakiet zawiera odrębne funkcje oraz swoją cenę. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

 - 
Ukrainian
 - 
uk
Xhosa
 - 
xh
Polish
 - 
pl