Fullstack Developer Java + Angular (Mid)

Kraków
Umowa o pracę / B2B

Zakres obowiązków:

  1. tworzenie funkcjonalności dla naszej aplikacji SaldeoSMART (backend 80%, frontend 20%),
  2. udział w analizowaniu, opracowaniu i planowaniu nowych rozwiązań,
  3. wdrażanie nowych funkcjonalności, optymalizacja i utrzymanie obecnych (75% rozwój, 15% utrzymanie, 10% spotkania z zespołem),
  4. będziesz pracować z Java 8/11, Angular, Hibernate, Spring, PostgreSQL, MongoDB,
  5. udział w migracji do Google Cloud Platform,
  6. wykonywanie code review.

Kompetencje, których szukamy:

  1. minimum 3 lata doświadczenia w pracy z Java,
  2. dobra znajomość SQL, Spring, Hibernate,
  3. przynajmniej podstawowa wiedza w obszarze tworzenia frontendu z Angualrem,
  4. doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych.
  5. komunikatywności i nastawienie na pracę zespołową,
  6. umiejętność pracy w metodyce Agile,

Mile widziane:

  1. język angielski na poziomie B2,
  2. ukończone studia kierunkowe,
  3. otwartość i szerokie spojrzenie na rozwój oprogramowania.

To u nas dostaniesz:

  • prosty i szybki proces rekrutacyjny,
  • stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długotrwałą współpracę,
  • kartę Multisport oraz opiekę medyczną,
  • dofinansowanie posiłków oraz szkoleń,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji,
  • samodzielne stanowisko z dużą decyzyjnością,
  • otwartość na Twoje pomysły i wsparcie całego zespołu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobywania certyfikatów z nowoczesnych technologii,
  • dostęp do Visma Learn,
  • śniadania i cykliczne wydarzenia „Kuchnie Świata”,
  • integracje zespołowe i firmowe z wieloma atrakcjami,
  • brak dress code’u, strefa relaksu.

Benefity

Dofinansowanie
posiłków
Karta
sportowo-rekreacyjna
Prywatna
opieka medyczna
Stabilne
zatrudnienie UoP/B2B
Możliwość rozwoju
Bezpłatny parking
Śniadania i owoce
Nauka języków obcych
Integracje i wyjazdy
Wydarzenia sportowe

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Każdy z nas przechodził kiedyś przez ten etap.

Nasz proces rekrutacyjny jest prosty i przyjazny dla kandydatów.

Od nas zawsze otrzymasz feedback 🙂

Przesyłasz CV
Nasz ruch!
Skontaktujemy się
z Tobą telefonicznie
Rozmowa
rekrutacyjna
Dołączasz
do nas!

Prześlij CV

    CV*

    Załącznik

    Przyjęliśmy Twoją aplikację. Dziękujemy!

    Skontaktujemy się z Tobą najszybciej
    jak to możliwe.

    Ukrainian
    uk
    Xhosa
    xh
    Polish
    pl