Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
I edycja Konferencji
dla Partnerów SaldeoSMART
16-17 marca, Warszawa
"Decyzja o budowie Sieci Partnerskiej SaldeoSMART była jedną z kluczowych w rozwoju naszej firmy. To, jak szybko liczba Partnerów SaldeoSMART zaczęła rosnąć tylko potwierdziło, że była ona słuszna. Po ponad dwóch latach istnienia Sieci Partnerskiej zdecydowaliśmy się na organizację konferencji, która pozwoli nam i naszym Partnerom na wymianę doświadczeń, wiedzy i poznanie trendów wdrożeń SaldeoSMART, które jest wiodącym rozwiązaniem w zakresie odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów, a także platformą do komunikacji biur rachunkowych i ich klientów."
Partner Strategiczny
OnePlace to onlinowy rynek dla sprzedających i kupujących. To miejsce wymiany informacji, poszukiwania partnerów biznesowych oraz wspierania działań prowadzonych na styku zakupów i sprzedaży. Już dziś to nowoczesny, najprostszy i najtańszy kanał sprzedaży do firm.
Partner
Digital Solutions Dystrybucja Polska z centralą w Warszawie jest głównym ogólnokrajowym dystrybutorem skanerów Avision i Mustek, a także bezpośrednim autoryzowanym partnerem Konica Minolta w zakresie kserokopiarek i zarządzania drukiem. Wieloletnie doświadczenie na rynku i ugruntowana pozycja pozwoliły rozwinąć efektywnie działający zarówno kanał dealerski, jak i hurtowy, a także ogromne portfolio Klientów końcowych od największych korporacji, spółek skarbu Państwa, kończąc na mniejszych biurach i agencjach. DSD to ekspert w dziedzinie rozwiązań dla produkcji dokumentów i zarządzania procesami obiegu dokumentów w firmie. Bezpośrednie oddziały, jak również Partnerzy obejmują zasięgiem teren całej Polski.
RELACJA
Z KONFERENCJI
ZOBACZ
HARMONOGRAM
ZAPISY NA
KONFERENCJĘ
Nie należysz do Sieci Partnerskiej SaldeoSMART?
ZOSTAŃ PARTNEREM
SALDEOSMART
Kontakt z Organizatorem
691-550-376
marketing[at]saldeosmart.pl
Copyright © 2017 BrainSHARE IT sp. z o.o. All rights reserved