Więcej spokoju w księgowości

 

 • Narzędzie pracy zgodne z obowiązującym prawem
 • Wysyłanie i odbieranie faktur z Krajowego Systemu e-Faktur
 • Różnorodne funkcjonalności dla Biur Rachunkowych oraz Firm
 • Najlepsze OCR (optyczne odczytywanie dokumentów) na polskim rynku
 • 12 lat doświadczenia na rynku
 • Integracje z ponad 40 programami księgowymi
 • 4000 osługiwanych Biur Rachunkowych oraz Firm

Chcesz poznać funkcjonalności SaldeoSMART?

Chcesz poznać funkcjonalności SaldeoSMART?

Pozostaw swoje dane, odpowiemy w ciągu 72h i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie

Dowiedz się więcej o funkcjonalnościach

Dowiedz się więcej o funkcjonalnościach

  Uzupełniając dane potwierdzam, że zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną BrainSHARE IT Sp. z o.o.. Oświadczam, że wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową i telefoniczną w celu przedstawienia oferty oraz informacji związanej z produktami oferowanymi przez BrainSHARE IT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości email na adres: marekting@saldeosmart.pl

  Zobacz, jakie to proste!

  SaldeoSMART oczami użytkowników

  Nasi klienci są bardzo zadowoleni. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a współpraca z SaldeoSMART to ogromny krok naprzód ku nowoczesności i likwidacji papierowych wersji dokumentów.
  Audyt Legis Sp. z o.o.
  Program SaldeoSMART usprawnił obieg dokumentów w naszej firmie. Nagle wszystko stało się proste, szybkie i zawsze pod ręką. Firma BrainShare IT wyprzedziła swoją epokę budując to rewelacyjne narzędzie.
  Lohman
  System SaldeoSMART przede wszystkim przyspieszył samą obsługę dokumentu od momentu jego wpływu do biura do chwili zaksięgowania. Obecnie, już przy porannej kawie wiemy, który z Klientów wczytał nam dokumenty i w ten sposób możemy zaplanować sobie pracę na bieżący dzień.
  Stefan Ocetkiewicz
  Z SaldeoSMART korzystamy od 9 lat. Nasi klienci, jak i my, z całą pewnością polecamy ten system wszystkim, którzy rozumieją czym jest ergonomia pracy.
  KONTYSTA
  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH
  Beata Ingielewicz
  SaldeoSMART jest inteligentne i zawsze chętne do pracy. Nie wyobrażam sobie skuteczniejszego narzędzia do wsparcia systemów księgowych w Biurze.
  Fal-Max
  Dzięki SaldeoSMART zyskuje mój kręgosłup, bo nie muszę nosić siat z segregatorami. Zużywam mniej papieru, więc super eko. Mogę skupić się na pracy z raportami, bo odpada tzw. przyklepywanie i szukanie dokumentów.
  CPS-IEP sp. Z o. o.
   - 
  Ukrainian
   - 
  uk
  Xhosa
   - 
  xh
  Polish
   - 
  pl