Zabdaj o bezpieczeństwo Twoich danych
– umów się na darmową aktualizację
wersji lokalnej SaldeoSMART!

 

Szanowny Kliencie SaldeoSMART,
zwracamy się z prośbą o przesłanie niezbędnych danych do przeprowadzenia aktualizacji.
Pozwoli to na szybkie i sprawne przeprowadzenie działania. Aktualizacja może wymagać zaangażowania ze strony Państwa działu IT, dlatego potrzebujemy danych kontaktowych.
Przewidywany czas aktualizacji: 3-4h w ciągu dnia roboczego.  Uzupełniając dane potwierdzam, że zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną BrainSHARE IT Sp. z o.o. Oświadczam, że wyrażam zgodę na kontakt drogą mailową i telefoniczną w celu przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania SaldeoSMART przez BrainSHARE IT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

  Co zyskujesz dzięki aktualizacji wersji lokalnych?

   

  • zwiększenie bezpieczeństwa
  • poprawia stabilności działania aplikacji SaldeoSMART
  • ochrona przed nowymi zagrożeniami

  Zobacz, jak możesz rozwijać swój biznes z SaldeoSMART

  SaldeoSMART oczami użytkowników

  Nasi klienci są bardzo zadowoleni. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, a współpraca z SaldeoSMART to ogromny krok naprzód ku nowoczesności i likwidacji papierowych wersji dokumentów.
  Audyt Legis Sp. z o.o.
  Program SaldeoSMART usprawnił obieg dokumentów w naszej firmie. Nagle wszystko stało się proste, szybkie i zawsze pod ręką. Firma BrainShare IT wyprzedziła swoją epokę budując to rewelacyjne narzędzie.
  Lohman
  System SaldeoSMART przede wszystkim przyspieszył samą obsługę dokumentu od momentu jego wpływu do biura do chwili zaksięgowania. Obecnie, już przy porannej kawie wiemy, który z Klientów wczytał nam dokumenty i w ten sposób możemy zaplanować sobie pracę na bieżący dzień.
  Stefan Ocetkiewicz
  Z SaldeoSMART korzystamy od 9 lat. Nasi klienci, jak i my, z całą pewnością polecamy ten system wszystkim, którzy rozumieją czym jest ergonomia pracy.
  KONTYSTA
  BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH
  Beata Ingielewicz
  SaldeoSMART jest inteligentne i zawsze chętne do pracy. Nie wyobrażam sobie skuteczniejszego narzędzia do wsparcia systemów księgowych w Biurze.
  Fal-Max
  Dzięki SaldeoSMART zyskuje mój kręgosłup, bo nie muszę nosić siat z segregatorami. Zużywam mniej papieru, więc super eko. Mogę skupić się na pracy z raportami, bo odpada tzw. przyklepywanie i szukanie dokumentów.
  CPS-IEP sp. Z o. o.
   - 
  Ukrainian
   - 
  uk
  Xhosa
   - 
  xh
  Polish
   - 
  pl