Panel Kontrahenta
Bezpłatna wersja Pakietu Moja Firma, umożliwiająca wystawianie faktur przez firmę oraz odbieranie i archiwizację dokumentów kosztowych
Poznaj Panel Kontrahenta
Pierwszy bezpłatny Pakiet SaldeoSMART
Wystawiaj, odbieraj i archiwizuj faktury od różnych firm, generuj płatości, przeglądaj dokumenty 24h/7 - Panel Kontrahenta w podstawowym zakresie jest bezpłatny. Zakres funkcjonalności, które wspierają nowoczesne zarządzanie dokumentami w firmie znajduje się poniżej.
Umożliwia odbieranie oraz archiwizowanie faktur z dowolnego źródła, w szczególności także od innych Użytkowników SaldeoSMART.
Panel Kontrahenta to Pakiet przeznaczony w szczególności dla mikro i małych firm.
Zobacz video >>>
Automatyczne odbieranie faktur od innych Użytkowników SaldeoSMART
Panel Kontrahenta umożliwia automatyczne odbieranie i archiwizowanie faktur wystawionych w SaldeoSMART, przez co staje się dedykowanym, bezpiecznym panelem online do odbioru tych dokumentów.
Utworzenie automatu oznacza, że wszystkie faktury od danego kontrahenta są dodawane bezpośrednio do archiwum dokumentów, bez konieczności klikania w link, pobierania i logowania się do systemu. Jednocześnie przesyłany jest mail z informacją, że w archiwum pojawiła się nowa faktura. W systemie jest także możliwość wygenerowania elektronicznego przelewu, aby móc opłacić otrzymane faktury bez konieczności pobierania ich na dysk komputera.
Dostępne funkcje
  • Program do fakturowania - wystawianie do 5 faktur miesięcznie, dotyczy zarówno faktur VAT, jak i dla nie-vatowców, zaliczek, korekt czy faktur cyklicznych. Wystawione faktury można przesyłać mailem bezpośrednio do kontrahenta. Z programu można także wysyłać przypomnienia o płatności za faktury i wezwania do zapłaty. Wystawianie faktur posiada także funkcję szybkich płatności, czyli bezpieczne i wygodne przelewy online, dzięki którym odbiorca faktury może błyskawicznie opłacić otrzymaną fakturę.
  • Elektroniczne archiwum dokumentów - załączanie skanów dokumentów księgowych pozwala stworzyć bazę dokumentów dostępną w jednym miejscu 24h/ dobę. W ramach e-archiwum dokumentów kosztowych firma ma także dostęp do funkcji odczytywania do 5 stron faktur na miesiąc. Bezpieczeństwo i poufność danych zapewnia szyfr SSL, dzięki czemu elektroniczne archiwum dokumentów jest najlepszym miejscem dla danych.
  • Bieżący bilans zysków i strat - tworzony w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe. Na bieżąco prezentuje szacunkowy wynik firmy w danym miesiącu, dając w każdym momencie miesiąca wgląd w zyskowność firmy.
  • Kontrola rozliczeń z kontrahentami - dzięki liście niezapłaconych faktur od razu wiadomo, który kontrahent jeszcze nie zapłacił faktury. Jest także możliwość kontroli płatności dodawanych do archiwum faktur kosztowych.
  • Eksport faktur do pliku JPK_FA - funkcja dostępna dla faktur sprzedażowych od grudnia 2017 roku. Od 1 lipca 2018 r. obowiązuje przesyłanie pliku JKP_FA na żądanie organów podatkowych we wskazanym przez nie terminie.
Cennik
Panel Kontrahenta to darmowa wersja Pakietu Moja Firma, przeznaczona w szczególności dla mikro i małych firm.
Pakiet SaldeoSMART
Panel Kontrahenta
ONLINE (w Data Center BrainSHARE)
bezpłatny
liczba Użytkowników w pakiecie
1 U
dostęp do programu w języku angielskim
program do wystawiania faktur
do 5 faktur/ m-c
funkcjonalna wyszukiwarka faktur / rachunków
pobieranie faktur do JPK_FA
kontrola płatności wystawionych faktur/ rachunków
archiwum dokumentów kosztowych
do 20 dokumentów/ m-c
odnawialny limit miesięczny odczytu stron faktur (OCR)
do 5 stron/ m-c
generowanie elektronicznych przelewów
automatyczne odbieranie dokumentów między Użytkownikami SaldeoSMART
funkcjonalna wyszukiwarka dokumentów kosztowych
rozliczenie z bieżącym bilansem zysków i strat
Podane ceny są cenami netto.
Skontaktuj się
Załóż bezpłatne konto Panel Kontrahenta i zobacz, jak zarządzać swoimi firmowymi dokumentami
Chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć funkcjonalność Panelu Kontrahenta?
Copyright © 2020 BrainSHARE IT sp. z o.o. All rights reserved