Zakończyliśmy zapisy na to szkolenie

Już niebawem umożliwimy Państwu zapisy na kolejne części szkolenia.

 

 

W cyklu szkoleń wystąpią m.in.

Zyta Rabka

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów, zwłaszcza w martwym ciągu.

Kajetan Kubicz

Adwokat, trener w Akademii LTCA. Ekspert z zakresu podatku VAT. Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce oraz w międzynarodowej kancelarii doradztwa podatkowego i restrukturyzacyjnego. Specjalizuje się w doradztwie na rzecz Klientów działających w branży budowlanej, transportowej, produkcyjnej oraz handlowej. Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego.

Alicja Sołtys

Product Owner SaldeoSMART. Ma bogate doświadczenie i wiedzę w obszarze tworzenia planów i zarządzania rozwojem produktu w modelu SaaS. Posiada umiejętności w zakresie analizy rynku, identyfikowania potrzeb klientów, definiowania celów rozwoju produktu oraz opracowywania strategii wdrożenia. Od wielu lat zaangażowana w dziedzinie technologii i oprogramowania. Posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzeniu około 50 projektów wdrożenia systemu do elektronicznego obiegu dokumentów.

Krajowy System e-Faktur (KSeF)? To proste z SaldeoSMART

 - 
Ukrainian
 - 
uk
Xhosa
 - 
xh
Polish
 - 
pl