Nowy widok dodawania faktury VAT już dostępny dla klientów SaldeoSMART po stronie konta klienta biura rachunkowego (wersja 26.1.0).
Usprawnione dodawanie faktur VAT w SaldeoSMART
Użytkownicy SaldeoSMART korzystający z konta klienta biura rachunkowego od 10.04.2025 r. cieszyć się mogą nowym widokiem dodawania faktur VAT.
Co się zmieniło?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź wpis na naszym blogu oraz artykuł w Centrum pomocy dotyczący fakturowania w SaldeoSMART.
Zmiana widoku dodawania faktur cyklicznych
Aktualizacja widoku dodawania faktury VAT przyczyniła się również do poprawy widoczności listy faktur cyklicznych. Tabela została odsunięta od krawędzi, a przyciski uspójnione z pozostałymi widokami.
Obsługa dokumentów walutowych w księgowości ryczałtowej
Wprowadziliśmy usprawnienie, które umożliwia poprawne przenoszenie dokumentów w walutach obcych do księgowości prowadzonej w formie ryczałtu w programie finansowo-księgowym RAKS SQL.
Funkcjonalność działa w przypadku, gdy w ustawieniach integracji kosztów wybrano „Rodzaj prowadzonej księgowości” = Ryczałt oraz waluta dokumentu jest inna niż PLN.