Przelewy walutowe w SaldeoSMART

Udostępnij:

Nowa funkcjonalność powstała z myślą o szerokim gronie przedsiębiorców. Będą oni mogli szybko wykonać płatność dla faktur w dowolnej walucie z SaldeoSMART. Dodatkowo, podążając za zmianami prawnymi, zaktualizowaliśmy e-teczki pracownicze.

Przelewy walutowe już dostępne w nowych pakietach

Jeszcze bardziej ułatwiamy pracę przedsiębiorcom związaną z zarządzaniem fakturami i płatnościami. Nie musisz już żmudnie przepisywać danych do przelewów walutowych w swoim systemie bankowym. Teraz masz możliwość wygenerowania pliku z przelewami do wybranych faktur kosztowych. Przelewy walutowe dotyczą rachunków krajowych walutowych. Nie obsługujemy przelewów z rachunków banków zagranicznych.

Nie ma również potrzeby skomplikowanej konfiguracji, pobierania certyfikatów czy używania API – wystarczy, że masz na swoim koncie użytkownika wpisany rachunek jednego z poniższych banków:

  • ING Bank Śląski
  • Alior Bank

z którego nastąpi przelew.

Funkcja jest dostępna zarówno dla biur rachunkowych jak i dla firm, które zakupiły SaldeoSMART. Zobacz FILM o nowej funkcji.

Pamiętaj, że przy przelewach walutowych konieczne jest określenie kto ponosi koszty przelewu:

Obsługujemy obecnie 2 banki. Aby przyspieszyć integrację z kolejnymi, zachęcamy do zgłoszenia się do nas. Wystarczy posiadać konto firmowe w innym banki niż Alior Bank lub ING Bank Śląski i wypełnić formularz.

KLIK

Część E w e-teczkach pracowniczych

Zgodnie z najnowszymi zmianami prawnymi dotyczącymi pracy zdalnej dodaliśmy część E. Obejmuje ona:

a) informację dotyczącą kontroli trzeźwości pracownika przeprowadzonej przez pracodawcę (art. 221c 6 Kodeksu pracy),
b) informację dotyczącę badania stanu trzeźwości pracownika przeprowadzonego przez uprawniony organ powołany do ochrony porządku publicznego (art. 221d § 10 Kodeksu pracy),
c) informację dotyczącą kontroli pracownika na obecność w jego organizmie środków działających podobnie do alkoholu (art. 221d § 10 i art. 221e § 2 Kodeksu pracy),
d) informację dotyczącą badania pracownika na obecność w jego organizmie środków działających podobnie do alkoholu przeprowadzonego przez uprawniony organ powołany do ochrony porządku publicznego (art. 221d § 10 i art. 221f § 2 Kodeksu pracy).

W aktach osobowych powinna być wyraźnie podana data, godzina i minuta badania trzeźwości o wyniku negatywnym. Przechowywanie takich danych obejmuje okres nieprzekraczający jednego roku.

Chcesz wiedzieć więcej. Przeczytaj artykuł w naszym Centrum Pomocy.

Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Nowe potrzeby biznesu, nowe wyzwania księgowych
Następny
Centrum powiadomień – mniej e-mali z SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *