release app mobile 1.25

Przejrzystość i funkcjonalność – release aplikacji mobilnej 1.25

Udostępnij:

Nasza aplikacja mobilna zyskuje co raz więcej przyspieszających pracę funkcji. Sprawdź co nowego pojawiło się w wersji 1.25.

Przejrzysty układ zaliczek, proform, korekt

Wprowadziliśmy dla biura jak i firm przejrzystą listę faktur wraz z zaliczkami, korektami i proformami. Wszystkie dokumenty zostały przedstawione w formie „drzewka”, aby łatwo odnaleźć powiązania pomiędzy nimi.

Szybki dostęp do pomocy i kontaktu

Wraz z nową wersję pojawiła się dodatkowa pozycja w menu – „Pomoc”. Biuro rachunkowe znajdzie w niej dane odnośnie Centrum Pomocy, opiekuna handlowego, Biura Obsługi Klienta oraz link prowadzący do naszego bloga. Firma w tym miejscu będzie mieć odnośnik do Centrum Pomocy oraz bloga.

DLA FIRMY

Oznaczanie korekty, proformy jako opłaconej

Użytkownik po stronie firmy nie musi już logować się do wersji webowej SaldeoSMART, aby oznaczyć korektę oraz proformę jako opłaconą. Teraz może to zrobić z poziomu aplikacji mobilnej, aby na bieżąco aktualizować dane o zobowiązaniach.

Oznaczenie podatków i ZUS jako opłaconych

Analogiczną funkcję wprowadziliśmy dla zobowiązań podatkowych oraz ZUS. Firma otrzymała możliwość zarejestrowania wpłaty, a przez to aktualizacji podsumowania.

Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Dołącz do forum SaldeoSMART
Następny
6 edycja Konferencji SaldeoSMART dla Klientów z kolejnym rekordem!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *