Aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSMART - wersja 1.34

Zmiany w detalach dokumentów aplikacji mobilnej SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Najnowsza aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSMART jest już dostępna (android lub iOS). Aplikacja mobilna posiada szeroką gamę funkcjonalności ułatwiających pracę w dowolnym miejscu na świecie z poziomu telefonu. Wraz z jej rozwojem pojawiły się dwie nowe funkcje, które mogą znacznie usprawnić Twoją pracę: usuwanie dokumentów oraz licznik włączonych filtrów. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej.

Usuwanie dokumentu – Zachowaj porządek w dokumentacji

Błędne lub zdublowane dokumenty usuniesz w prosty sposób przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej SaldeoSMART, zachowując tym samym porządek w dokumentacji. Funkcja usuwania dokumentów uaktywnia się po kliknięciu trzech kropek (więcej) w podglądzie wybranego dokumentu. Pamiętaj, że dokumenty w SaldeoSMART są trwale usuwane od razu, dlatego dobrze przemyśl swoją decyzję.

Licznik włączonych filtrów – kontroluj swoje wyszukiwanie

Kiedy pracujesz z dużą ilością dokumentów, kluczowe jest efektywne filtrowanie i sortowanie, aby szybko odnaleźć potrzebne informacje. W aplikacji mobilnej SaldeoSMART możesz korzystać z różnorodnych filtrów, aby dopasować wyświetlane dokumenty do Twoich potrzeb. Jednak abyś zawsze miał kontrolę nad tym, jak wiele filtrów jest aktualnie włączonych, wprowadziliśmy licznik włączonych filtrów.

Dzięki temu łatwo sprawdzisz, czy przypadkiem nie masz włączonego zbyt wielu filtrów, co mogłoby ograniczyć wyniki wyszukiwania. Licznik włączonych filtrów to mała, ale bardzo użyteczna funkcja, która ułatwia poszukiwania w archiwum.

Dzięki najnowszym aktualizacjom możesz utrzymać porządek w dokumentach, szybko odnajdywać potrzebne informacje i pracować jeszcze sprawniej. Pobierz najnowszą aktualizację aplikacji SaldeoSMART dla android lub iOS.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Ekonomia Społeczna, obecnie studentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART. Zafascynowana nowościami i ciekawostkami ze wszystkich dziedzin, chętnie dzieli się nabytą wiedzą, zwłaszcza tą nietypową.
Poprzedni
Zarobki księgowych w 2024 roku
Następny
Nowa data wdrożenia obowiązkowego KSeF jest już znana!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *