Aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSMART - wersja 1.35

Zmiany w aplikacji mobilnej w funkcji filtrowania

Udostępnij:
0
(0)

Aplikacja mobilna SaldeoSMART towarzyszy wielu naszym użytkownikom podczas wykonywania rutynowych zadań księgowych. Już teraz posiadacze systemów Android i iOS mogą cieszyć się nową wersją oprogramowania, która wprowadza szereg usprawnień. Chcesz dowiedzieć się, co uległo zmianie i dlaczego warto zaktualizować aplikację SaldeoSMART? Sprawdź.

Udoskonalenie filtrowania dokumentów w aplikacji mobilnej

Praca z dokumentami nie musi być ciężka i żmudna. Szczególnie gdy możliwy jest do nich dostęp z poziomu aplikacji mobilnej. Funkcja filtrowania sprawia, że dużo łatwiej odnaleźć potrzebne informacje bez konieczności długiego scrollowania. W ramach najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej filtry zostały podzielone na trzy kategorie: główne, obieg dokumentów oraz KSeF. Dzięki temu szybko znajdziesz interesujący cię dokument, co przyspieszy proces wyszukiwania.

Usprawniamy zarządzanie obowiązkami księgowych

Dodatkowo w grupie filtrów „obieg dokumentów” dodaliśmy nową opcję – szybki wybór „Przypisane do mnie”. Teraz masz możliwość błyskawicznego odnalezienia dokumentów, które zostały przypisane do Ciebie. Wygodna nawigacja pomiędzy różnymi typami filtrów, co ułatwi Ci pracę z aplikacją, a tym samym znacząco przyśpieszy pracę i pozwoli na jeszcze sprawniejsze zarządzanie swoimi obowiązkami.

Nowa funkcja w aplikacji SaldeoSMART dla iOS

Dla użytkowników iOS mamy świetną nowość! Teraz możesz dodawać pliki do aplikacji prosto z biblioteki zdjęć. To udogodnienie było dotychczas dostępne tylko dla użytkowników Androida, a teraz również użytkownicy iOS mogą korzystać z tej wygodnej funkcji. Pobierz najnowszą aktualizację aplikacji mobilnej SaldeoSMART i przetestuj funkcję, które usprawniliśmy.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Ekonomia Społeczna, obecnie studentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART. Zafascynowana nowościami i ciekawostkami ze wszystkich dziedzin, chętnie dzieli się nabytą wiedzą, zwłaszcza tą nietypową.
Poprzedni
Ulga na bezpieczeństwo — nowa ulga podatkowa
Następny
Obowiązkowe raportowanie ESG – jak się przygotować?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *