Zmiany i nowości w wersji 3.2 SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Trzy nowości pojawiły się właśnie w SaldeoSMART: odczyt wyciągów bankowych dla City Handlowy, nowy widok oraz wyczekiwany licznik obiegu dokumentów dla aktualnych pakietów.

City Handlowy

Już teraz możesz odczytać ( OCR) wyciągi bankowe dla Citi Handlowy. Dzięki temu sprawnie zaksięgujesz transakcje i będziesz mieć kontrolę nad finansami.

Licznik użytkowników obiegowych

Kolejne usprawnienie wpłynie na optymalizację kosztów i działań związanych z obiegami. W zakładce „Lista firmy” dla nowych pakietów pojawiła się informacja mówiąca o ilości włączonych obiegów dokumentów oraz użytkowników obiegowych.

Nowy widok listy zadań dla firmy

Przepisaliśmy wygląd listy zadań po stronie firm. Jest ona teraz bardziej ergonomiczna i spójna z innymi widokami. Dodatkowo opcja filtrowania znajduje się pod niebieskim buttonem, tak jak jest to np. na liście dokumentów.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Czas w pracy księgowych. Czy można mieć go więcej?
Następny
PIT za 2022 r. – nadpłata i niedopłata. Jak rozliczyć się z fiskusem?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *