Zdjęcia wprost z aplikacji mobilnej

Udostępnij:
0
(0)

Kolejne usprawnienie, które dodał nasz dział programistów na waszą prośbę. Możesz bez problemu, wprost z aplikacji mobilnej SaldeoSMART zrobić zdjęcie dokumentu i dodać je natychmiast na listę dokumentów. Sprawdź również pozostałe usprawnienia w wersji 1.29 .

Robienie zdjęć wprost z aplikacji

Wiemy, że wielu naszych klientów czekało na tę nowość. I już możemy z dumą ogłosić, że w aplikacji mobilnej SaldeoSMART jest dostępna opcja robienia zdjeć dokumentów i dodawania ich w ten sposób do SaldeoSMART. Prosto i szybko, a co najważniejsze skutecznie. Już żadna faktura czy umowa nie ma prawa się zagubić.

Sprawniejsza wyszukiwanie kontrahentów

Pracowaliśmy również nad usprawnieniem wyszukiwania kontrahentów. Obecnie, już po wpisaniu 3 znaków można odnaleźć szukaną firmę. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie, ponieważ zoptymalizowaliśmy również cały mechanizm wyszukiwania.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Działalność nierejestrowana 2023 – ile wynosi limit przychodu?
Następny
Jak dyrektywa work-life balance zmieni polski kodeks pracy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *