Zautomatyzuj pobieranie transakcji

Udostępnij:
3
(2)

W ramach automatyzacji rozrachunków udostępniliśmy kolejną funkcję – integrację z rachunkiem bankowym. Dzięki niej zautomatyzujesz pracę i zwiększysz precyzję w prowadzeniu księgowości i zarządzaniu finansami firmy.

Otrzymuj regularnie swoje transakcje – codziennie lub wtedy, gdy tego potrzebujesz, łącząc swoje konto bankowe z SaldeoSMART. Nasz system samodzielnie pobierze twoje transakcje każdego poranka lub w innym, wybranym przez Ciebie momencie, eliminując potrzebę manualnego pobierania i przeglądania wyciągów bankowych. Nie musisz pobierać i dodawać skomplikowanych certyfikatów ani ponosić opłat bankowych. Bezpieczeństwo połączenia bankowego zapewnia Unifiedpost Group, posiadający licencję od Komisji Nadzoru Finansowego. Sprawdź, jak działa automatyczne pobieranie transakcji w SaldeoSMART i co możesz zyskać w związku z wprowadzoną nową funkcjonalnością

Automatyzacja rozrachunków w SaldeoSMART

Automatyzacja pobierania transakcji związana jest z naszą funkcją – automatyzacją rozrachunków. System automatycznie identyfikuje i przetwarza faktury, zarówno przychodzące, jak i wychodzące, co minimalizuje potrzebę ręcznego wprowadzania danych. Zwiększ dokładność danych i przyśpiesz zamknięcie okresów rozliczeniowych poprzez automatyzację pracy w księgowości. Przeczytaj więcej:

Automatyzacja pobierania transakcji to kolejny etap rozwoju tej funkcji.

Automatyzacja pobierania transakcji

Automatyzacja pobierania transakcji bankowych bezpośrednio do SaldeoSMART powstała z myślą o księgowych jak i właścicielach firm. Dotychczasowy proces wymagał ręcznego sprawdzania danych, pobierania wyciągu wprost z konta bankowego, a często uczestnictwa w skomplikowanym procesie nadawania uprawnień do konta bankowego dla pracownika firmy czy księgowości.

Wykorzystując integrację z rachunkiem bankowym w SaldeoSMART zyskujesz:

  • oszczędność czasu poprzez eliminację ręcznego wprowadzania danych,
  • zwiększenie dokładności danych dzięki automatycznemu przetwarzaniu,
  • poprawę płynności finansowej przez szybki dostęp do aktualnych informacji o transakcjach
  • wzmocnienie kontroli nad finansami firmy dzięki bieżącemu monitorowaniu sald i transakcji. Zapewnia to lepszą analizę finansową i podejmowanie decyzji na podstawie aktualnych danych,
  • bezpieczeństwo danych SaldeoSMART stosuje zaawansowane mechanizmy zabezpieczeń, które gwarantują ochronę przetwarzanych danych. Dzięki naszemu partnerowi Unifiedpost Group, który posiada licencję Komisji Nadzoru Finansowego, możesz mieć pewność, że proces autoryzacji w banku jest bezpieczny i sprawdzony.

Jak zacząć?

Implementacja automatyzacji pobierania transakcji jest procesem niezwykle intuicyjnym. Wystarczy posiadać jeden z pakietów: Asystent księgowego (dla biur księgowych) lub Specjalista i Ekspert (dla biur i firm) i skonfigurować połączenie ze swoim kontem bankowym. Odwiedź Centrum Pomocy SaldeoSMART, aby dowiedzieć się więcej.

Automatyzacja rozrachunków w SaldeoSMART to przyszłościowa inwestycja w zarządzanie finansami firmy. Poprzez automatyzację procesów księgowych, firmy mogą skupić się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że ich finanse są zarządzane znacznie efektywniej. Sprawdź, jak działa automatyczne pobieranie transakcji już teraz.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Konta typu biuro z nową listą faktur (beta)
Następny
Jak odciążyć księgowego w pierwszym kwartale roku?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *