Wysyłka do KSeF wszystkich faktur w SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

W SaldeoSMART możesz wysłać do Krajowego Systemu e-Faktur wszystkie rodzaje dokumentów, które masz dostępne w funkcji fakturowania:

  • faktury zaliczki
  • faktury korekty
  • korekty do zaliczki
  • faktury końcowe
  • faktury VAT

Wraz z udostepnieniem naszej nowości związanej z korektami do zaliczek, stworzyliśmy możliwość wysłania nowego typu dokumentów na platformę rządową.

Sprawdź w SaldeoSMART – po stronie konta z fakturowaniem, jak łatwo możesz przesłać zaliczki i korekty do zaliczek do KSeF.

Pamiętaj, że już od dawna możesz wysłać faktury VAT do KSeF.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

W SaldeoSmart dbam o to, żeby nasze produkty mówiły językiem klientów – jasno, przekonująco i z odrobiną marketingowej magii. Tworzę strategie, materiały i kampanie odnośnie funkcji, aby pomóc firmom lepiej zarządzać finansami a biurom współpracować z klientami. Po godzinach zgłębiam tajniki efektywności (również w życiu codziennym) i testuję, ile kawy to już za dużo.
Poprzedni
Korekta JPK V7M – jak zrobić i skorygować?
Następny
Umowa o pracę a umowa zlecenie – podstawowe różnice

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *