W odpowiedzi na zgłoszenia klientów – wersja 2.79

Udostępnij:
0
(0)

Niezwykle miło nam przekazać, że pojawiła się się nowa wersja SaldeoSMART. Powstała ona w odpowiedzi na zgłoszenia naszych klientów. Sprawdź, co nowego wprowadziliśmy w programie.

Zbiorcze przydzielanie dokumentów dla firm

W odpowiedzi na zgłoszenia naszych klientów, wprowadziliśmy po stronie użytkownika firmy możliwość zbiorczego przydzielania dokumentów do danej osoby. Mamy nadzieję, że teraz jeszcze wygodniej będzie pracować się w SaldeoSMART użytkownikom po stronie firmy.

Rozliczenie księgowe – jeszcze szybciej

Wprowadziliśmy udogodnienie, które pozwoli jeszcze szybciej tworzyć rozliczenia księgowe dla klientów biura rachunkowego. Dotychczas podczas dodawania nowego rozliczenia księgowy mógł pobrać tylko kwoty ZUS z poprzedniego rozliczenia. Obecnie, zostaną przeniesione nie tylko kwoty, ale również terminy płatności zaktualizowane do bieżącego miesiąca.

Kursy walut zgodne z datą dostawy/wystawienia faktury

Kolejne usprawnienie, które przygotowaliśmy w związku ze zgłoszeniami użytkowników. Wraz z dodaniem lub zmianą daty dostawy/wystawienia faktury walutowej w SaldeoSMART zmieni się analogicznie kurs waluty. Stan kursu będzie odpowiadał tabeli NBP z dnia roboczego poprzedzającego wprowadzoną datę. Mechanizm działa podczas wystawiania i edycji faktury walutowej.

Więcej danych w pliku z pobranymi fakturami

Rozszerzyliśmy zakres pobieranych danych z listy dokumentów do pliku excel. W arkuszu „lista faktur” pojawiły się 4 nowe kolumny:

  • data wysłania kontrahentowi (ostatnia)
  • data odebrania przez kontrahenta (ostatnia)
  • data wysłania przypomnienia o zapłacie (ostatnia)
  • data wysłania wezwania do zapłaty (ostatnia)

Natomiast w arkuszu „lista pozycji” dodaliśmy na końcu jedną kolumnę: Opis, w którym znajduje się opis własny wpisany na fakturze.

Dodanie konta kontrahenta podczas edycji dokumentu

Drobna zmiana, ale oczekiwana przez naszych użytkownik. Poprawiliśmy widoczność linku umożlwiającego dodanie konta kontrahenta w czasie edycji dokumentu.

Szybsze działanie systemu

Wraz z nową wersją wprowadziliśmy również kilka istotnych zmian technicznych. Mają one na celu przyśpieszenia pracy SaldeoSMART, aby działań całego systemu przebiegały płynnie, sprawniej i bez zakłóceń.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Biuro rachunkowe bez nadgodzin. To możliwe!
Następny
Duplikat faktury – co to jest, jak go wystawić i zaksięgować?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *