Kopiowanie uprawnień - nowa funkcja SaldeoSMART

Usprawniaj zarządzanie uprawnieniami w SaldeoSMART

Udostępnij:
5
(3)

W SaldeoSMART wprowadzone zostało kolejne usprawnienie, które ma na celu ułatwienie zarządzania uprawnieniami użytkowników. Sprawdź, jak działa nasza najnowsza funkcjonalność – możliwość kopiowania uprawnień pomiędzy użytkownikami.

Konfiguracja nowych użytkowników – Kopiowanie uprawnień

Konfiguracja nowych użytkowników w systemie zajmowała ci jak dotąd zbyt dużo czasu? Zmiany uprawnień mogą wywołać niemałe zamieszanie, również gdy korzystamy z dobrze znanego nam systemu. Pojawiające się błędy mogą znacząco spowolnić pracę nawet kilku działów. Jak temu zapobiec?

Usprawnienie dodawania i edytowania użytkowników

Podczas edycji lub dodawania nowego użytkownika w SaldeoSMART pojawiła się możliwość wyboru z listy istniejących użytkowników odpowiedniej osoby i skopiowania jej uprawnień do nowo konfigurowanego użytkownika. Dzięki temu proces przypisywania odpowiednich uprawnień stał się prosty i szybki. Możliwość ta dostępna jest w dwóch miejscach – zakładka dodawanie użytkownika oraz edycja użytkownika.

Zakres kopiowanych uprawnień

Mechanizm kopiowania uprawnień obejmuje wszystkie uprawnienia użytkownika z jednym wyjątkiem – nie kopiujemy dostępu do własnej teczki pracowniczej. W takim przypadku użytkownik otrzyma stosowny komunikat informujący o tym ograniczeniu.

Aktywni i zablokowani użytkownicy

SaldeoSMART umożliwia kopiowanie uprawnień zarówno od użytkowników aktywnych, jak i zablokowanych. Jest to niezwykle przydatne w przypadku reaktywacji kont lub przypisywania uprawnień na podstawie wcześniejszych konfiguracji, co zwiększa elastyczność zarządzania użytkownikami. Dzięki temu nowy użytkownik może szybko zyskać pełen zakres niezbędnych uprawnień, co pozwoli na natychmiastowe rozpoczęcie pracy bez zbędnych opóźnień.

Rozwój automatyzacji w SaldeoSMART – Kopiowanie uprawnień

Nasza aplikacja ciągle się rozwija, wprowadzając innowacje, które mają na celu poprawę efektywności pracy księgowych i administratorów. Nowa funkcja kopiowania uprawnień to kolejny krok w kierunku jeszcze łatwiejszego i bardziej intuicyjnego zarządzania użytkownikami. Zachęcamy do skorzystania z tej nowości i przekonania się, jak wiele może ułatwić w codziennej pracy. Pełną instrukcję, jak korzystać z kopiowania uprawnień w SaldeoSMART znajdziesz w naszym Centrum pomocy.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART.
Poprzedni
Księgowi nie boją się sztucznej inteligencji (AI), ale chcą kontrolować procesy
Następny
Sprawdzone źródła wiedzy i informacji dla księgowych

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *