Urlop bez problemu z SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Nie musisz martwić się, że Twoja praca nagromadzi się po urlopie. Wybierz nową funkcję zastępstwa w obiegu i w łatwy sposób wyznacz osobę, która będzie Cię zastępować.

W pakiecie Ekspert, wraz z obiegiem dokumentów udostępniliśmy możliwość ustawienia zastępstw. Dzięki temu dokumenty nie będą czekać, aż wrócisz z urlopu. Zastępstwa można ustawić w każdym momencie wg. zasad:

  • 1 na 1
  • tylko jeden typ konta
  • brak powtarzalności
  • logiczny zakres okresu czasu zastępstwa
  • jedno zastępstwo dla jednego użytkownika w danym okresie

Zastępstwa dotyczą jedynie dokumentów. Nie obejmują wyciągów, transakcji czy kadr. Funkcję można znaleźć w zakładce „konfiguracja”:

Wystarczy, że w systemie wyznaczymy osobę nieobecną oraz osobę zastępującą wraz z odpowiednią datą. Zastępstwo może ustawić administrator konta, osoba, która będzie nieobecna oraz przełożony (zgodnie z ustawieniem w SaldeoSMART). Jeśli mamy do czynienia z kontem typu biuro, to wraz z ustawieniem zastępcy osoba ta zyskuje prawo do obsługi dokumentów dla danej firmy na wyznaczony okres czasu.

Przewidzieliśmy również możliwość sprawdzenia w historii dokumentu, kto w czasie zastępstwa edytował, ustawiał paramenty na dokumencie.

Mamy nadzieję, że nowa funkcja uprości powrót do pracy i zmniejszy ilość dokumentów czekających na uwagę po urlopie.

Dokładną instrukcję znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Umowa o pracę a umowa zlecenie – podstawowe różnice
Następny
Najważniejsze zmiany, które czekają przedsiębiorców w 2024 roku

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *