Ulepszenia w dodawaniu dokumentów przez email i analizator KEDU – aktualizacja 2.77

Udostępnij:
0
(0)

Obejrzyj najnowszy film – Co nowego w SaldeoSMART

Skuteczniejsze dodawanie dokumentów przez email

Usprawniliśmy dodawanie dokumentów poprzez email w sytuacji, gdy w temacie maila zostały użyte oprócz numeru PIN dodatkowe wyrażenia w nawiasach np. numer faktury, cyfry czy dopiski (np. dla księgowej). Dzięki temu maile z dodatkowymi danymi w temacie dotrą wraz z dokumentami do SaldeoSMART bez zbędnych problemów. Wystarczy, że w temacie wiadomości zawarty będzie poprawny numer PIN w nawiasach. Pozostałe wyrażenia, w których również występuje nawias zostaną pominięte i nie wpłyną na skuteczność mechanizmu.

Elastyczny analizator KEDU

Dodaliśmy nowy sposób uzupełniania rozliczeń księgowych dla firm o dane dotyczące składek ZUS. Został przygotowany nowy analizator oparty o plik KEDU (XML), który standardowo jest dostępny w większości programów finansowo-księgowych. Wczytywane dane są takie same jak dotychczas importowane przez inny analizator – ZUS DRA (plik PDF). Nowy analizator daje więcej możliwości naszym użytkownikom oraz pozwala w przyszłości poszerzyć zakres importowanych danych do SaldeoSMART.

Analizator KEDU dostępny jest w standardzie w pakietach dla biur rachunkowych –  Asystent biura, Asystent księgowego, Specjalista i Ekspert.

Wygodny widok dodawania kontrahentów dla firm

Na liście firm można już w łatwiejszy i bardziej przejrzysty sposób dodać listę kontrahentów. Po kliknięciu ikonki z plusem przy danej firmie, pojawi się wyskakujące okienko z możliwością importu pliku. Znajduje się tam również krótka instrukcja pobierania listy kontrahentów z programu finansowo – księgowego, który jest zintegrowany z SaldeoSMART.

Rozbudowa integracji z programami księgowymi

Dla programu FAKT poprawiliśmy eksportowanie danych w zakresie  stawek VAT przekazywanych w pliku IMP. Usprawniliśmy również przekazywania prefiksów i typów kontrahentów z dokumentami importowanymi do tego programu.

Dla programu RAKS rozbudowaliśmy mechanizm importu kontrahentów. Import kontrahentów został udostępniony dla tych firm, które korzystają z synchronizacji po API.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Czy obieg dokumentów w biurze rachunkowym jest potrzebny?
Następny
Płaca minimalna 2023 i stawka godzinowa netto

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *