Szybsze wyszukiwanie faktur w aplikacji mobilnej

Udostępnij:
0
(0)

W nowej wersji 1.26 aplikacji usprawniliśmy proces wyszukiwania i poruszania się po liście faktur. Mamy nadzieję, że teraz fakturowanie w SaldeoSMART stanie się jeszcze łatwiejsze.

Lista faktur dostępna od ręki

Wraz z nową wersją aplikacji zmieniliśmy ścieżkę prezentacji listy faktur. Pojawi się ona od razu po kliknięciu zakładki „Faktury”.

Sprawne wyszukiwanie

Wyszukiwarka faktur jest dostępna z poziomu listy faktur w każdym momencie, bez konieczności przechodzenia do menu aplikacji. Jest to możliwe dzięki ikonce filtrów umiejscowionej u dołu listy. W samej wyszukiwarce dodaliśmy dwa sposoby określenia zakresu czasu. Możesz to zrobić w prosty sposób wybierając miesiąc i rok lub też przejść do ustawień zaawansowanych. Pozwalają one wyszukać faktury w określonym przedziale czasu. Możesz też wrócić z powrotem do widoku podstawowego: rok /miesiąc.

Szybkie przechodzenie pomiędzy miesiącami

Aby jeszcze bardziej usprawnić pracę z fakturami, wprowadziliśmy szybkie przechodzenie pomiędzy miesiącami. Możesz teraz swobodnie wybierać kolejne miesiące bez konieczności przejścia do wyszukiwarki. Sprawdź u góry listy faktur nową funkcjonalność i podziel się wrażeniami w komentarzu.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Regulowana praca zdalna. Nowe obowiązki pracodawców
Następny
Jak zaksięgować wyciąg bankowy? Zasady księgowania

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *