Połączenie z bankiem - Unifiedpost

PSD2: Solidna ochrona Twoich danych finansowych

Udostępnij:
0
(0)

Automatyzacja jest jednym z kluczowych elementów rozwoju każdej firmy, istotnym we wszystkich aspektach jej działalności. Usprawnienie pracy nad rozrachunkami to kolejny etap automatyzacji pracy w księgowości zaproponowany przez nasz zespół. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już pobierać wyciągów w formacie PDF i importować do SaldeoSMART. Sprawdź, jakie kroki podjęliśmy, aby w tym procesie zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych.

Usprawnienie pracy z rozrachunkami – SaldeoSMART

Automatyzacja rozrachunków w SaldeoSMART sprawi, że praca z rozrachunkami będzie szybka, prosta i co najważniejsze – bezpieczna. Dzięki automatyzacji procesów księgowych przedsiębiorstwa mogą skupić się na rozwijaniu swojej działalności, mając pewność, że ich finanse są zarządzane bardziej efektywnie, a to wszystko przy zachowaniu pełni zasad bezpieczeństwa.

Połączenie z bankiem w SaldeoSMART

Możesz mieć pewność, że proces połączenia z bankiem jest w pełni bezpieczny, dzięki naszemu partnerowi Unifiedpost, który pełni funkcję zewnętrznego integratora bankowego. Unifiedpost to grupa belgijska posiadająca wszelkie niezbędne zezwolenia na całą UE włącznie z Polską. Na rynku jest już od wielu lat i wciąż prężnie się rozwija. Jego sposób działania nie wiele różni się od usług popularnych serwisów płatniczych. Posiada on niezbędne certyfikaty, umożliwiające bezpieczne połączenie z bankami poprzez kanały zgodne ze standardem PSD2 Unii Europejskiej. Gwarancję pełni bezpieczeństwa danych zapewnienia Komisja Nadzoru Finansowego (KNF).

Unifiedpost – automatyzacja rozrachunków

W Polsce mechanizmy Unifiedpost są szeroko stosowane w systemach bankowych. Chociaż większość z nas może nie zdawać sobie z tego sprawy, ponieważ są one implementowane w ramach usług typu white label. Oznacza to, że ich technologie są wbudowane w produkty bankowe, które znamy pod innymi markami. Firma Unifiedpost posiada wiele certyfikatów międzynarodowych potwierdzających ich zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa w obszarze płatności. Jednym z najbardziej rygorystycznych jest certyfikat PCI DSS, który dotyczy zabezpieczeń przy obsłudze płatności kartami.

Czym jest PSD2?

PSD2, czyli Payment Services Directive 2, to przepisy regulujące sektor usług płatniczych, obowiązujące w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Ich celem jest ulepszenie i zabezpieczenie systemu płatności w UE, promowanie innowacyjnych technologii płatniczych oraz otwarcie na usługi zewnętrzne. Dyrektywa ta oznacza przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo. Dzięki Strong Customer Authentication (SCA), firmy mogą być pewne, że ich konta płatnicze pozostają bezpieczne. Zmniejszone jest również ryzyko oszustw i nieautoryzowanej aktywności finansowej online.

Unifiedpost – Certyfikaty i zabezpieczenia

Unifiedpost to firma, którą nie bez powodu obdarzyliśmy zaufaniem. Na liście swoich certyfikatów posiada wiele międzynarodowych dokumentów potwierdzających spełnienie standardów bezpieczeństwa i informacji, takich jak certyfikat PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), który potwierdza, że nasz partner spełnia wysokie standardy ochrony danych płatniczych. Więcej na temat certyfikatów Unifiedpost znajdziesz w naszym Centrum pomocy, które już teraz dostępne jest bez konieczności logowania.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Ekonomia Społeczna, obecnie studentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART. Zafascynowana nowościami i ciekawostkami ze wszystkich dziedzin, chętnie dzieli się nabytą wiedzą, zwłaszcza tą nietypową.
Poprzedni
Obowiązkowe raportowanie ESG – jak się przygotować?
Następny
Od 2025 r. wzrośnie limit dla prowadzenia ksiąg rachunkowych

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *