Z SaldeoSMART pracuje się lepiej – ponad 30 integracji z programami księgowymi

Udostępnij:
0
(0)

Jedną z wyróżniających cech SaldeoSMART jest liczba integracji z programami księgowymi oraz systemami ERP. Jest ich ponad 30, co więcej, dostępność API oraz Webservice umożliwia dostosowanie do indywidualnych programów wykorzystywanych w firmie. Integracje przygotowane przez SaldeoSMART umożliwiają przenoszenie danych do programów księgowych, co znacząco przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu podczas wprowadzania faktur.

Integracje z programami księgowymi dostosowane do potrzeb

Od samego początku bardzo ważnym elementem rozwoju SaldeoSMART było dostosowanie do potrzeb rynku i duży nacisk położony na maksymalne uproszenie pracy księgowych. Stąd intensywne prace nad rozwojem integracji z programami księgowymi, które wykorzystywane są w biurach rachunkowych czy wewnętrznych działach księgowych firm. Wysoki poziom integracji SaldeoSMART jest wynikiem kilkuletniego doświadczenia i wielu godzin pracy spędzonych nad ich rozwojem.

Rodzaje integracji – od pliku do automatu

SaldeoSMART dostarcza integracje z programami księgowymi i systemami ERP w różnych opcjach. Najprostszą z nich jest plik przygotowany zgodnie ze specyfikacją i wymogami programu księgowego. Taki plik importuje się, przenosząc w ten sposób dane z SaldeoSMART.

Drugą opcją, idącą o krok dalej w automatyzacji współpracy pomiędzy SaldeoSMART i programem księgowym, jest dodatek do automatycznej integracji przygotowany przez Zespół SaldeoSMART. Taki dodatek pozwala na automatyczną synchronizację części informacji takich jak kontrahenci, kategorie (wzorce księgowe) czy rejestry.

Najbardziej zaawansowaną opcją są integracje producentów oprogramowania księgowego lub dedykowane integracje Partnerów – tu współpraca jest w pełni automatyczna z dostosowaniem do możliwości danego programu.

Dodatek integracyjny SaldeoSMART to nie tylko wygoda i komfort pracy, ale także poprawność przesyłanych danych. Każda z integracji jest tworzona wg specyfikacji tak aby maksymalnie wykorzystać możliwości, która daje plik wymiany.

Szeroki zakres przekazywanych danych

Główną rolą integracji SaldeoSMART z programem księgowym jest przeniesienie podstawowych danych o fakturze (tj. dane kontrahenta, daty, kwoty). W wyniku ciągłego rozwoju integracji oraz rosnących potrzeb Użytkowników sukcesywnie pojawiają się mechanizmy umożliwiające  przenoszenie do programu księgowego zaawansowanych dekretacji (m.in. transakcji wewnątrzwspólnotowych, faktur korygujących, vat marża, na stawkach o.o. i inne). Dostępna jest także synchronizacja baz kontrahentów, kategorii (wzorców księgowych), rejestrów itp.

Wszystko po to, aby dokument pochodzący z SaldeoSMART trafił do programu księgowego w docelowej formie, przekazany na odpowiednie konta księgowe.

Pełna lista integracji SaldeoSMART jest dostępna na stronie: www.saldeosmart.pl/firma/integracje

Zachęcamy także do zapoznania się z infografiką, na której pokazujemy kilka ciekawostek związanych z integracjami SaldeoSMART oraz programami księgowymi, których dotyczą.

SaldeoSMART-integracje

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Lista niezapłaconych podatków i ZUS w SaldeoSMART – wykorzystaj dostępne informacje
Następny
Negocjacje na miarę firmy – jak prowadzić skuteczne negocjacje w biznesie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *