Lista niezapłaconych podatków i ZUS w SaldeoSMART – wykorzystaj dostępne informacje

Udostępnij:
0
(0)

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o zapłaceniu na czas podatku lub składki ZUS? Albo zapłacić dwa razy jedną płatność a zapomnieć o innej? Mamy na to idealne rozwiązanie dla firm. Komunikacja z Klientem – usługa dostępna dla biur rachunkowych i ich firm w ramach platformy SaldeoSMART – pozwala firmom na kontrolę i zarządzanie urzędowymi płatnościami.

Lista niezapłaconych podatków i ZUS

W SaldeoSMART jest dostępne dla firm zestawienie wszystkich podatków i ZUS, które firma musi zapłacić. Dbamy o optymalizację czasu dlatego przedsiębiorca widzi je zaraz po zalogowaniu się do aplikacji. W pierwszej kolejności pokazane są płatności za poprzedni okres rozliczeniowy (czyli przykładowo w maju – kwietniowe), jednak SaldeoSMART generuje także listę wszystkich niezapłaconych podatków i składek ZUS z poprzednich okresów. Jest to możliwe dzięki funkcji rozliczeń księgowych, która biurom rachunkowym pozwala sprawnie i szybko przesyłać te informacje swoim klientom, a firmom mieć stały dostęp do informacji o ich firmie. Z tej funkcji korzysta 85% firm obsługiwanych w SaldeoSMART przez biura rachunkowe.

Bądź na bieżąco ze swoimi danymi księgowymi

Dostęp online do informacji księgowych to duża wygoda i oszczędność czasu. Najczęściej firmy zauważają te korzyści gdy zaczną korzystać z panelu firmy online. W ten sposób zawsze mogą sprawdzić historię rozliczeń księgowych, bieżący wynik finansowy firmy czy kontrolować płatności za podatki oraz ZUS. Jednak taki panel to nie tylko komfort w prowadzeniu firmy, to przede wszystkim stały dostęp do informacji bez względu na dzień tygodnia czy godzinę. Bywają sytuację, w których dostęp do takich informacji na czas wpływa na podpisanie nowej umowy czy zdobycie ważnego klienta.

Kontrola płatności podatków i ZUS

To także ważna dla firm funkcja. Dzięki mechanizmowi rozliczeń księgowych w SaldeoSMART, firma możne kontrolować płatności za podatki i składki ZUS. Jak to wygląda? W każdym miesiącu biuro przesyła rozliczenie księgowe z informacjami o podatkach i ZUS, które należy za dany miesiąc zapłacić. Po stronie firmy jest dostępna funkcja, która umożliwia zaznaczenie, które z pozycji zostały zapłacone. Bardzo wielu przedsiębiorców czeka z zapłaceniem podatków czy składek ZUS do ostatniego dnia płatności, więc dla tych pozycji, które nadal pozostają jako niezapłacone, system dzień przed i w dniu terminu płatności wyśle automatyczne przypomnienie. W ten sposób żadna ważna płatność nie zostanie pominięta. Tylko w tym roku SaldeoSMART wysłało 25 000 maili z przypomnieniem o upływającym terminie płatności dla podatków i ZUS. Mamy nadzieję, że dzięki SaldeoSMART firmy, które je otrzymały, nie spóźniły się z opłatami.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Jak rozkręcić biznes na zasadach franczyzy?
Następny
Z SaldeoSMART pracuje się lepiej – ponad 30 integracji z programami księgowymi

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *