Aplikacja mobilna SaldeoSMART dla firm

Udostępnij:
0
(0)

Od teraz SaldeoSMART możesz mieć zawsze pod ręką – w swoim telefonie! Dla firm korzystających z SaldeoSMART przygotowaliśmy nowość – aplikację mobilną SaldeoSMART na telefony z systemami Android oraz iOS. Aplikacja mobilna przede wszystkim ułatwi dodawanie dokumentów do elektronicznego archiwum. Dzięki temu pracownicy firm obsługiwanych w SaldeoSMART będą mogli błyskawicznie przekazywać nowe faktury do swoich księgowych.

Dla kogo stworzyliśmy aplikację mobilną SaldeoSMART?

Aplikacja mobilna SaldeoSMART jest przeznaczona dla firm, korzystających z programu SaldeoSMART w ramach współpracy z biurem rachunkowym lub posiadających wybrany Pakiet SaldeoSMART bezpośrednio w swojej firmie oraz dla użytkowników Panelu Księgowego. Jest dostępna dla systemów Android oraz iOS.

Głównym powodem utworzenia aplikacji było ułatwienie dodawania dokumentów i tym samym zachęcenie firm, aby przekazywały w ten sposób dokumenty do swoich księgowych. Dzięki aplikacji mobilnej pracownicy firm, którzy często są w delegacjach lub pracują zdalnie, będą mogli dodawać faktury kosztowe już w momencie ich otrzymania, jeszcze zanim dotrą do biura. To przyspieszy przekazywanie dokumentów do księgowości lub do administracji firmy.

Aplikacja mobilna – dostępne funkcje

Aplikacja mobilna SaldeoSMART zapewnia szybki mobilny dostęp do najważniejszych funkcjonalności programu:

  • wygodne i szybkie dodawanie dokumentów do archiwum dokumentów kosztowych,
  • dostęp do pełnego archiwum faktur sprzedażowych i kosztowych,
  • prosta w obsłudze wyszukiwarka dokumentów,
  • błyskawiczny podgląd wyniku finansowego firmy z bieżącego roku.

Uwaga! Zakres dostępnych funkcjonalności zależy od posiadanego pakietu oraz uprawnień użytkownika w SaldeoSMART. Dbamy o bezpieczeństwo i dostęp do danych. W aplikacji mobilnej Użytkownik ma wyłącznie takie funkcje, jakie są włączone po stronie programu. Jeśli Użytkownik nie posiada dostępu do żadnej z tych funkcji (moduł Dokumenty, Faktury, Rozliczenie księgowe) to nie będzie mógł zalogować się do aplikacji.

W kolejnych wersjach planujemy rozbudowę dostępnych funkcji.

Dodawanie dokumentów przez aplikację mobilną

Przy pomocy aplikacji mobilnej można dodawać pliki w formacie PDF. Są dostępne trzy sposoby dodawania dokumentów:

  • z plików zapisanych w telefonie (+Dodaj plik) – w tym z plików zapisanych także na Dysku Google (dla telefonów z systemem Android) oraz w iCloud (dla telefonów z systemem iOS), wybierając podczas przeglądania odpowiednią lokalizację pliku,
  • bezpośrednio z załącznika PDF w mailu (Kopiuj do SaldeoSMART),
  • przy pomocy aplikacji do robienia skanów (zintegrowane aplikacje to: Genius Scan, Can Scanner, Turbo Scan, Office Lens).

Szczegółowy opis dodawania dokumentów znajduje się w naszej instrukcji.

Zapoznaj się z instrukcją pierwszego uruchomienia aplikacji mobilnej SaldeoSMART – przewodnikiem po korzystaniu z aplikacji

Jak uruchomić aplikację mobilną?

  • Z aplikacji mogą korzystać Użytkownicy SaldeoSMART w wersji online (na serwerach BrainSHARE IT). Aby uruchomić aplikację, należy najpierw pobrać ją ze sklepu Google Play (dla Androida) lub App Store (dla iOS’a).
 Aplikacja mobilna SaldeoSMART - sklep App Store  Aplikacja mobilna SaldeoSMART - sklep Google Play
  • Aplikacja mobilna jest już także dostępna instalacji lokalnych – zgodnie z tokiem aktualizacji (Użytkowników instalacji lokalnych informujemy indywidualnie o dostępnie do tej funkcji).

Użytkownik loguje się za pomocą nazwy Użytkownika, czyli swojego loginu i kodu. Kod jest możliwy do ustawienia w Ustawieniach Konta, ostatnia sekcja na dole strony – Wersja mobilna i powinien składać się z min. 6 cyfr.

Informacje o aplikacji mobilnej SaldeoSMART znajdziesz także na naszej stronie internetowej aplikacji mobilnej

 

Stan na dzień 16.07.2019

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Koszty rejestracji samochodu w 2019 roku – czy bardzo się zmieniły?
Następny
Ozusowanie umów cywilnoprawnych – czy szykują się duże zmiany w “śmieciówkach”?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *