Nowy Rok nowa wersja 2.80 SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Na początku roku 2023 udostępniamy najnowszą wersję SaldeoSMART z ważną zmianą oczekiwaną przez naszych klientów.

Większa ergonomia pracy z dokumentami

W odpowiedzi na zgłoszenia naszych klientów wprowadziliśmy zapamiętanie pozycji dokumentu na liście. Po wejściu w szczegóły dokumentu znajdującego się np. w 64 wersie na liście i wracając na nią ponownie, widok wraca do 64 pozycji. Nawet przechodząc w podglądzie do kolejnych dokumentów widok listy będzie ustawiony zgodnie z numerem ostatnio oglądanego dokumentu. Użytkownik nie traci w ten sposób kontekstu swojej pracy i zyskuje szybszą obsługę dokumentów.

Nowe, funkcjonalne widoki

W tym release udostępniliśmy kolejne, nowe widoki dla:

  • listy widoczności typów dokumentów w obiegu dla poszczególnych użytkowników, jak i w akcjach zbiorczych
  • zbiorczego określenia przełożonego na liście użytkowników

Szersza integracja z Symfonia (50c), Mała Księgowość, Finanse i Księgowość, ERP

Mała Księgowość: dla eksportowanych faktur z modułu fakturowania, od teraz przesyłane są kwoty do rejestru VAT w oryginalnej walucie. Dodaliśmy również przekazywanie symbolu typu dokumentu, co umożliwia precyzyjniejsze tworzenie uzgodnień przy imporcie w programie.

Dla wszystkich typów programu Symfonia umożliwiliśmy  przekazywanie dodatkowych znaczników JPK_V7. Zwiększyliśmy możliwości podczas przekazywania dokumentów dla niektórych przypadków typów transakcji przy księgowaniu transakcji unijnych WNT w sytuacji, gdy są księgowane z opcją jako dwa dokumenty.

Rozbudowa API o nowe składki ZUS

Umożliwiliśmy przekazywanie przez API, jako osobna pozycja, nadpłaty oraz niedopłaty przy podawaniu nowych i dotychczas nieobsługiwanych kwot ZUS dla składki firmowej.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
TOP 10 artykułów 2022 roku na blogu SaldeoSMART
Następny
Rekrutacja w księgowości – na co zwrócić uwagę

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *