Nowy, przejrzysty widok detali firm

Udostępnij:
0
(0)

Rozbudowaliśmy i ulepszyliśmy widok informacji o firmach – klientach biur rachunkowych w SaldeoSMART. Od teraz możesz z łatwością odnaleźć i edytować wszelkie niezbędne informacje odnośnie firmy w jednym miejscu.

Gdzie zobaczysz nowy widok?

Po wejściu w zakładkę „Firmy” a następnie „Lista firm” otworzy się zestawienie Twoich klientów. Zmniejszyliśmy ilość ikonek wyświetlanych przy danej firmie, ponieważ większość z tych funkcji jest już dostępna w nowym widoku detali.

Po kliknięciu w nazwę firmy pojawi się nowy, ulepszony widok. Pozwala on nie tylko w jasny sposób zobaczyć i edytować wszelkie najważniejsze dane ale również ustawić wiele nowych zmiennych.

Co możesz znaleźć od dziś w detalach firmy?

Po konsultacjach z klientami SaldeoSMART, stworzyliśmy nowe pola i uporządkowaliśmy sekcje w danych firmowych. A dokładnie:

Szybkie dodanie nowych informacji

Wszystkie nowe informacje odnośnie swoich klientów możesz bardzo łatwo dodać z poziomu listy firmy. Wystarczy kliknąć w przycisk „Dodaj nowe informacje”. Pojawi się możliwość importu szczegółów firmy w postaci pliku Excel.

Sekcja firma

Oprócz informacji podstawowych, które były już w poprzednim widoku, dodaliśmy nowe pole: forma prawna. Opcja jaka zostaje tu wybrana skutkuje wyświetleniem odpowiednich danych w sekcji „Podatki i ZUS” oraz „Wspólnicy”.

W podsekcji „Kontakt” dodaliśmy dane osoby odpowiedzialnej za kontakt z kadrowym oraz za kontakt z księgowym. Te dane uzupełnia klient z uprawnieniami administratora w sekcji „konto”. Więcej w Centrum Pomocy.

Informacje o wspólnikach/ właścicielu ( w zależności od wybranej formy prawnej) pojawiły się w części „Wspólnicy” i zyskały dodatkowe pola – rodzaj składki ZUS oraz wielokrotna składka zdrowotna.

Bez zmian pozostają informacje odnośnie opiekuna kadrowego i księgowego, a także pola dotyczące rachunków bankowych firmy.

Sekcja podatki i ZUS

W części „Zasady księgowania” ustawimy datę rejestracji firmy, rodzaj księgowości oraz kraj rozliczenia podatkowego. Będą również widoczne informacje odnośnie opiekuna kadrowego i księgowego po stronie biura rachunkowego.

Powstała również podsekcja „Konfiguracja VAT” do której przenieśliśmy dane dotyczące konfiguracji stawek VAT. Dodaliśmy pola: rejestr do VAT, data rejestracji do VAT, rodzaj VAT, okres rozliczeniowy, data rejestracji do VAT UE, system OSS, aby przejrzyściej przedstawić zasady związane z VAT klienta.

.

W części „Podatki i ZUS” w zależności od wybranej formy prawej pojawia się odpowiedni rodzaj podatku. Nowym polem jest okres rozliczeniowy a pozostałe jak mikrorachunek, urząd skarbowy są widoczne jak w poprzednim widoku.

Podsekcja „Pracownicy” jest nowym elementem w detalach firmy. Zawiera takie dane jak: pracownicy, PEFRON, PKK oraz zasady wypłaty wynagrodzeń.

Pojawiła się również możliwość wprowadzenia informacji odnośnie floty firmowej.

Sekcja konfiguracja

Ta część detali firmy zawiera wszelkie niezbędne informacje odnośnie klienta. Przenieśliśmy niektóre dane z innych sekcji SaldeoSMART, aby w jednym miejscu można było w jasny sposób dowiedzieć o włączonych modułach dla danej firmy, ustawieniach odczytu dokumentów, fakturowania, dokumentów kasowych, dodatkowych kontach e-mail oraz użytkownikach firmy.

Sprawdź już teraz nowy, przejrzysty widok detali firmy. Ustaw niezbędne informacje, aby w szybki sposób mieć dostęp do najważniejszych danych o swoich klientach. Życzymy miłego użytkowania!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Dom bez pozwolenia 70m2 – od kiedy? Co trzeba o nim wiedzieć?
Następny
Aktualizacja 2.71. Sprawdź nowości

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *