Nowości w aplikacji mobilnej

Udostępnij:
0
(0)

W nowej wersji aplikacji mobilnej 1.32 przenieśliśmy z wersji webowej SaldeoSMART uprawnienia do podglądu dokumentów w ramach przypisanych zastępstw.

Zastępstwa w obiegu dokumentów

Nasi programiści pracowali nad możliwością pracy z dokumentami osoby, którą w danym momencie zastępujemy. Jest to przeniesienie uprawnień zgodnych z ustawieniami zastępstwa w wersji webowej SaldeoSMART. Zyskujemy w ten sposób możliwość pracy w kontekście firmy oraz na dokumentach, które obsługiwał pracownik, którego zastępujemy.

Gdy będziemy pracować w kontekście firmy (osoby zastępowanej), w menu pojawi się zakładka „Dokumenty”. Nie będzie możliwości zmiany ustawień czy innych działań, które nie są zgodne z ustawieniami zastępstwa.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Czy work-life balance w księgowości jest możliwy?
Następny
Krajowa Administracja Skarbowa przygotuje PIT-y dla przedsiębiorców

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *