Nowe usprawnienia w aplikacji mobilnej

Udostępnij:
0
(0)

Poznaj nowe funkcje w release 1.21 w aplikacji mobilnej SaldeoSMART. Sprawdź, co nowego znajdziesz podczas wystawiania i przeglądania faktur.

Faktury w SaldeoSMART

Wygodny dostęp do akcji dla faktur

Dodaliśmy wszystkie niezbędne działania związane z wystawioną w SaldeoSMART fakturą pod jednym przyciskiem „Akcje”. Znajdziesz w nim następujące możliwości:

  • wysłanie faktury do kontrahenta drogą mailową (o ile w szczegółach kontrahenta podaliśmy jego adres email),
  • wystawienie podobnej faktury,
  • pobranie faktury,
  • usunięcie faktury – nowość.

Ułatwienia w określaniu wystawcy faktury

Podczas wystawiania faktury w aplikacji, na samym dole, pojawia się pole „Wystawca dokumentu”. Dotychczas należało wybrać lub wpisać dowolną osobę jako wystawcę. Od teraz nie ma takiej potrzeby, to pole może pozostać puste.

Wprowadziliśmy również automatyczne podpowiadanie ostatnio wybranej osoby, jako wystawcy dokumentu w aplikacji mobilnej.

Wystawianie faktury od brutto

Dodaliśmy , podobnie jak w aplikacji webowej, możliwość wystawiania faktury od kwoty brutto. A dodatkowo możesz naliczysz również rabat od takiej faktury w aplikacji mobilnej. Wszystko przeliczy się automatycznie na finalnej fakturze.

Intuicyjna nazwa pobranej faktury

Podobnie jak w aplikacji webowej, nazwa pobranej na telefon faktury jest zgodna z jej rzeczywistym numerem i jej nazwą. Przy fakturze o numerze 1/03/2022 otrzymamy plik „faktura-1-03-2022-(1).pdf”. Jeśli będzie to faktura zaliczkowa, proforma lub korygująca również pojawi się ta informacja w nazwie pliku np. faktura-korygujaca-1-03-2022-kor-(1).pdf

Dodatkowo, jeśli generujesz faktury w języku angielski lub niemieckim, nazwa pliku będzie odpowiednio przetłumaczona np. rechnung-1-03-2022-(1).pdf lub corrective-invoice-1-03-2022-kor-(1).pdf

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Upadłość konsumencka – co musisz o niej wiedzieć?
Następny
Nowe kalkulatory Ministerstwa Finansów do obliczania PIT

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *