Nowe funkcje w aplikacji mobile – wersja 1.23

Udostępnij:
0
(0)

W najnowszej wersji aplikacji mobilnej dodaliśmy możliwość wystawiania faktur proforma oraz łatwiejsze przechodzenie między obsługiwanymi firmami dla Biura rachunkowego.

Wystawiania faktury proformy dla firmy

W menu „Dodaj fakturę” pojawiła się nowa pozycja – „Proforma”. Umożliwia ona wystawienie faktury proformy dla klientów Biura rachunkowego jak i pracowników Firmy. W kolejnym kroku możesz łatwo ją przekształcić w fakturę VAT. Wszystkie pola będą już uzupełnione zgodnie z wcześniej wystawioną proformą.

Łatwe przechodzenie pomiędzy klientami Biura

Biura rachunkowe zyskało możliwość szybkiego przełączania się miedzy klientami nad którymi pracują w aplikacji. Jest to możliwe z poziomu wyszukiwarki, w trakcie dodawania nowego dokumentu oraz na podsumowaniu księgowym.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Jak zorganizować pracę biura rachunkowego?
Następny
Jak odliczyć straty spowodowane zatruciem Odry?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *