Nowa wersja SaldeoSMART 3.0

Udostępnij:
0
(0)

Nowa numeracja wersji SaldeoSMART niesie wiele technicznych usprawnień niewidocznych w aplikacji. Mamy również kilka użytecznych nowości i usprawnień, które pozwolą na jeszcze bardziej efektywną pracę z naszą aplikacją.

Szybsze nadawanie uprawnień do firm

Administrator konta podczas przydzielania firm poszczególnym użytkownikom zyskuje możliwość szybkiego wyszukiwania właściwej firmy dzięki nowemu okienku wyszukiwarki.

Usprawnienie podczas wystawiania faktur

Jeśli wcześniej w profilu firmy określono konto bankowe, to podczas wystawiania faktur z pliku xlsx automatycznie dopisze się nazwa banku oraz numer BIC(SWIFT) na fakturze. Dodatkowo te dane będą widoczne w szczegółach firmy, o ile nie było ich tam wcześniej.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych – jak prowadzić, ile wynosi?
Następny
Księgowy w ciągłym ruchu, czyli jak nie stracić zapału do pracy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *