Nowa wersja aplikacji – dwuskładnikowe logowanie i więcej

Udostępnij:
0
(0)

W nowej wersji aplikacji online SaldeoSMART 2.59 wprowadziliśmy wyczekiwaną funkcje, związaną z dwuskładnikowym uwierzytelnieniem (2FA). Dodaliśmy również kilka usprawnień, które z pewnością przyśpieszą Twoją pracę.

Dwuskładnikowe logowanie

Już teraz możesz zwiększyć bezpieczeństwo swojej firmy oraz swoich klientów, dzięki podwójnemu uwierzytelnieniu podczas logowania do aplikacji SaldeoSMART. Możesz je włączyć w ustawieniach konta.  Ta funkcja jest opcjonalna, ale oczywiście zalecamy, aby ją skonfigurować. Wybierasz preferowany kanał do przesyłania kodu uwierzytelniającego: email bądź aplikację mobilną. I gotowe.

Od tego momentu proces logowanie staje się dwuetapowy. W pierwszym etapie podajesz standardowo login oraz hasło do SaldeoSMART, natomiast w drugim kroku, proszony jesteś o podanie kodu uwierzytelniającego.

W zależności od wybranego preferowanego kanału, kod ten jest wysyłany na adres email, na który założone jest konto:

lub pojawia się w naszej aplikacji mobilnej:

Jeśli chcesz SaldeoSMART zapamięta dane urządzenia i użytkownika, dzięki czemu nie będzie potrzeby ponownego generowania kodu uwierzytelniającego przez 7 dni.

Sprawdź możliwości SaldeoSMART Poznaj więcej możliwości SaldeoSMART, które ułatwią Ci pracę w Biurze Rachunkowym jaki w Firmie Skontaktuj się z nami. Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Pozostałe usprawnienia

W pakiecie Odczyt dokumentów wprowadziliśmy możliwość filtrowania dokumentów po dodatkowych polach:

  • Data wystawienia,
  • Data dostawy,
  • Data wpływu dokumentu,
  • Termin płatności.

Umożliwiliśmy kopiowania konfiguracji Obiegu Dokumentów dla administratora Biura Rachunkowego – kopiowany jest graf wraz z ustawieniami grup oraz przejściami pomiędzy etapami. Opcja dostępna jest tylko w zakresie jednego konta Biura Rachunkowego.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Jak skonstruować dobre ogłoszenie o pracę w IT?
Następny
Nowe sposoby rozliczania zwolnień lekarskich

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *