Nowa, pełna lista faktur dla kont typu biuro już w SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Od pewnego czasu użytkownicy SaldeoSMART z zadowoleniem korzystają z nowej listy dokumentów, ale również nowej listy faktur w wersji beta, która stanowiła niepełny widok nowej listy faktur. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej aplikacji nadszedł czas na kompleksową aktualizację widoku listy faktur, wraz z wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami. Oprócz estetycznych zalet nowa lista faktur została znacząco ulepszona pod względem wydajności i ergonomiczności. Sprawdź, jak wygląda nowy, pełny układ listy faktur w SaldeoSMART.

Poprawa jakości i wydajności nowej listy faktur

W ramach nowej aktualizacji skupiliśmy się na kilku kluczowych aspektach, które mają na celu poprawę komfortu pracy użytkowników:

 • Lepszy, zwarty układ: Nowy wygląd listy faktur pozwala na bardziej intuicyjne zarządzanie fakturami.
 • Bardziej przejrzyste prezentowanie danych o fakturach: Nowy widok umożliwia sprawny podgląd danych kontrahenta bez konieczności wchodzenia w dane szczegółowe oraz podgląd podsumowania dla wszystkich i wytypowanych faktur.
 • Szybka obsługa usuwania filtrów: Nowe funkcjonalności umożliwiają sprawne zarządzanie filtrami i szybkie ich usuwanie, co przyspiesza pracę z listą faktur.
 • Sprawne wykonywanie działań na fakturach: Usprawnione zostały procesy wykonywania akcji na fakturach poprzez przeniesienie paska akcji na dół podstrony oraz jego aktywację po kliknięciu minimum jednej z pozycji na liście. Kliknięcie przycisku „zaznacz wszystkie” umożliwi zaznaczenie wszystkich faktur znajdujących się na różnych podstronach.

Kluczowe zmiany na nowej liście faktur

Zmiany na nowej liście faktur dla kont typu biuro dotyczą zarówno walorów estetycznych nowego widoku, jak i funkcjonalnych. Wraz z tą zmianą, ulegną modyfikacji widoki dla poszczególnych list faktur:

 • zbiorczych
 • zaliczek
 • korekt
 • korekt do zaliczek
 • proform

Główne zmiany pojawiające się w nowym widoku dotyczą umiejscowienia przycisków.

 • Jedną z funkcji, które uległy zmianie jest możliwość sprawdzenia podsumowania, które jest dostępne zarówno dla wszystkich faktur, jak i wyłącznie dla zaznaczonych.
 • Teraz zaznaczenie faktur na wszystkich stronach jest jeszcze łatwiejsze – wystarczy jedno kliknięcie.

 • Obok przycisku podsumowania znajdują się również filtry, które zliczają się automatycznie i bardzo łatwo dokonać ich wyboru.
 • Przyciski akcji pojawiają się dopiero po wybraniu przynajmniej jednej pozycji z listy.
 • Funkcja eksportu możliwa jest dopiero po przejściu w tryb eksportu, którego przycisk znajduje się na górze strony.
 • Po najechaniu na nazwę skróconą kontrahenta pojawia się pełna nazwa kontrahenta, dzięki czemu można sprawdzić jego dane bez konieczności otwierania faktury.

Przewodnik po nowej liście faktur

Aby ułatwić naszym klientom poruszanie się po nowym widoku, w Centrum Pomocy dostępna jest krótka instrukcja, która pozwoli na jeszcze sprawniejszą obsługę nowego widoku. Centrum Pomocy dostępne jest bez logowania, co dodatkowo ułatwi dostęp do cennych informacji naszym obecnym i przyszłym użytkownikom.

Powrót do starej wersji listy faktur

Choć nowy wygląd podstrony niewątpliwe powinien przypaść naszym klientom do gustu, to do 25.07.2024 roku możliwy będzie powrót do poprzedniej wersji listy faktur, tak aby każdy mógł się z nim powoli z nim oswoić. W zakładce fakturowanie dostępny będzie przycisk „Przełącz na stary widok”. Przycisk ten ułatwi naszym stałym użytkownikom porównanie pracy w obu widokach i płynne przejście na nowszą i szybszą wersję.

Lista faktur – Przełącz na nowy widok

Zmiany w SaldeoSMART pojawiają się na bieżąco, aby ułatwiać naszym użytkownikom dostęp do systemu na różnych płaszczyznach, również wizualnych. Mamy nadzieję, że nowa lista faktur poprawi komfort pracy w naszym systemie i przyczyni się do zwiększenia zadowolenia naszych klientów. Obecnie pracujemy nad pełną zmianą dla modułu fakturowania, również dla klientów biura. Zmiana ta dotyczyć będzie nie tylko widoku listy faktur, ale również widoku zakładki wystawiania i edycji faktur.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART.
Poprzedni
Eksport transakcji wraz z rozliczeniami w SaldeoSMART
Następny
Firma w aplikacji mObywatel. Jak działa nowa usługa?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *