Najnowsze zmiany w SaldeoSMART. Aktualizacja 2.70

Udostępnij:
0
(0)

W nowej wersji aplikacji dodaliśmy wiele funkcji zgłaszanych i oczekiwanych przez naszych klientów. Poznaje je wszystkie!

Zobacz nowości w wersji 2.70:

FAKTURY

Numer faktur w tytule pliku

Wraz z nową wersją pojawiło się udogodnienie dla wszystkich korzystających z SaldeoSMART: biur rachunkowych, firm i użytkowników. Od teraz w nazwie pliku pojawi się numer faktury zgodny z numerem faktury w systemie.

Możliwość wydruku faktur w różnych wersjach językowych

Możliwość wydrukowania faktury w pdf w różnych wersjach językowych (PL, DE, EN) istnieje na detalach faktury po stronie klienta biura/użytkownika już od jakiegoś czasu. Od wersji 2.70 taka opcja pojawiła się również dla biura rachunkowego.

Automatycznie ustawianie wystawcy dokumentu

Udostępniliśmy dla Państwa dyspozycji udogodnienie w polu „Wystawca dokumentu” na formatce dodawania faktury. Pole to zawiera listę wartości do wyboru. Podczas wystawiania faktury użytkownik może wybrać z listy dostępną wartość, wpisać nową lub pozostawić pole puste.

W sytuacji, gdy użytkownik wybrał na fakturze jakąś wartość (pole nie zostało puste) to na kolejnych formatkach ta wartość będzie podpowiadana. W sytuacji, gdy użytkownik pozostawił to pole puste to na kolejnej formatce pole również pozostanie puste.

OBIEG DOKUMENTÓW

Automatyczne przypisanie osoby odpowiedzialnej przy przejściu do kolejnego etapu

Zmiana ma na celu przyspieszenie pracy w obiegu dokumentów. W sytuacji, gdy na liście osób możliwych do wskazania znajduje się tylko jedna osoba, okienko jest automatycznie uzupełnione. W ten sposób użytkownik nie musi wybierać osoby z listy, na której znajduje się tylko jeden wybór. W sytuacji, gdy nie ma obowiązku przypisania osoby do dokumentu okienko pozostaje puste.

Jeżeli osoba przekazująca dokument jest przypisana do tego dokumentu oraz przekazuje go do kolejnego etapu, w którym również jest osobą możliwą do wskazania jako odpowiedzialna, wtedy okienko jest automatycznie uzupełnione.

Jeżeli na kolejnym etapie jest możliwe do wskazania kilka osób i nie ma wśród niej osoby przypisanej aktualnie do dokumentu wtedy okienko z osobą jest puste i użytkownik sam musi wskazać, komu chce dokument przypisać.

LISTA DOKUMENTÓW

Oznaczenie MPP

Excel z listą dokumentów od dziś będzie mieć oznaczenie MPP (metoda podzielonej płatności) po stronie klienta i biura rachunkowego.

KASA

Uzupełnienie raportu kasowego o nazwę firmy której dotyczy

Od teraz na raporcie znajdują się dodatkowe informacje, nazwa oraz NIP, którego podmiotu dotyczy raport.

ODCZYT DOKUMENTÓW

Zabezpieczenie przed zbiorczym usunięciem kategorii

W celu zwiększenie bezpieczeństwa pracy z SaldeoSMART wprowadziliśmy dodatkowy komunikat podczas zbiorczego usuwania kategorii w zakładce parametry.

INTEGRACJE Z PROGRAMAMI KSIĘGOWYMI

Ramzez – umożliwiono podział tego samego dokumentu na wiele różnych rodzai stawek ryczałtowych.


Mała Księgowość Rzeczpospolitej – umożliwiono wskazanie, dzielenie i eksport dokumentu na wiele ewidencji do programu księgowego.


Fakt – umożliwiono księgowanie dokumentów ze wskazaniem jako transakcji “import usług spoza UE”.


Przywrócono eksport Faktur liczonych od brutto z modułu komunikacja do programów księgowych:
– Wapro Fafkir
– Fakt

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Nowa działalność gospodarcza – ile będą wynosić składki ZUS dla firm?
Następny
Tarcza antyputinowska – co warto o niej wiedzieć? Poradnik dla przedsiębiorcy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *