Lista kontrahentów do faktur – nowość

Udostępnij:
0
(0)

Wersja 3.1 niesie ze sobą nową funkcję – generowanie listy kontrahentów wraz z listą dokumentów w Excelu. Dzięki temu w łatwy sposób możesz stworzyć książkę nadawczą i zbiorczo wysyłać pocztę do kontrahentów powiązanych z fakturami.

Pobierając listę dokumentów do pliku Excel zarówno jako biuro rachunkowe, klient biura czy też firma otrzymasz plik z dodatkowym arkuszem ” Kontrahenci – detale” :

Znajdziesz w niej dane pochodzące z listy kontrahentów: kod kontrahenta (nazwa skrócona z SaldeoSMART), nazwa kontrahenta, kraj, NIP, adres, kod pocztowy, miejscowość .

Ostatnia kolumna KOD zostanie uzupełniona jeżeli dane kontrahenta pochodzą z synchronizacji z innego programu.

Dzięki temu usprawnieniu możesz za pomocą jednego kliknięcia wygenerować listę kontrahentów, a następnie stworzyć z niej książkę nadawczą w swoim programie (finansowo-księgowym lub innym dedykowanym).

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Podpis elektroniczny w praktyce – wskazówki dla przedsiębiorcy
Następny
Regulowana praca zdalna. Nowe obowiązki pracodawców

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *