Letnie nowości w SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Sprawdź ile nowości i usprawnień dodaliśmy do SaldeoSMART w okresie letnim. Pamiętaj , że wszelkie instrukcje znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.

Nowy bank – przelewy walutowe

Dodaliśmy kolejne banki do funkcji przelewów walutowych. Są to banki, które cieszą się największą popularnością wśród naszych użytkowników: Bank Pekao S.A. oraz BNP Paribas.

Wiecej o przelewach:

KSeF – nadruk na fakturze

Ciągle pracujemy nad rozwojem funkcji związanych z KSeF-em. Chcemy jak najbardziej uprościć korzystanie z rządowego systemu w naszej aplikacji. W tym celu dodaliśmy nowy parametr dla administratorów. Mogą oni określić dla swojej firmy lub firmy – klienta biura, dodatkowe pole nadrukowane na dokument – „Dane KSeF”. Po zaznaczeniu tej opcji na fakturze pobranej z KSeF pojawi się jej numer KSeF, nazwa użytkownika pobierającego dokument oraz data pobrania.

Pobieranie faktur z KSeF do XML

Poszerzając możliwości obsługi KSeF-u w ramach SaldeoSMART dodaliśmy opcję pobierania faktur z KSeF do XML-a. Funkcja dostępna jest na liście dokumentów.

Blokowanie możliwość logowania dla klientów biura rachunkowego

Administrator konta biura rachunkowego w pakiecie Ekspert może na liście swoich klientów zablokować/odblokować możliwość logowania się użytkowników danej firmy. W ten sposób biuro może kontrolować koszty związane z ilością użytkowników obiegowych danej firmy.

Szybszy dostęp do edycji użytkowników

Już nie musisz kilkukrotnie klikać, aby dostać się do edycji danego użytkownika. Wszystkie możliwości związane z edycją są widoczne od razu na liście użytkowników. Dodatkowo, aby zobaczyć więcej ustawień dla użytkownika wystarczy kliknąć w jego imię i nazwisko. Prosto, prawda? Mamy nadzieję, że będzie to pomocne usprawnienie i realnie wpłynie na oszczędność czasu.

Więcej możliwości eksportu dla enova365 i Logotech KSP

Umożliwiliśmy eksport do zewnętrznego programu finansowo-księgowego – enova365 oraz Logotech KSP – faktur sprzedażowych z niestandardową stawkę VAT.

banner z zapisem na newsletter KSeF

Poprawa odczytu wyciągów bankowych

Nasz zespół programistów odpowiedzialny za OCR pracował i nadal pracuje nad poprawą efektywności odczytu wyciągów bankowych. Dotyczy to głównie nowych typów transakcji, które ciągle są poszerzane.

Bardzo mocno wiąże się to z nową funkcją, o której więcej przeczytasz w artykule o przelewach walutowych.

Nowe widoki w zakładce raporty

Ciągle zmieniamy SaldeoSMART, aby lepiej pracowało się naszym użytkownikom. Dodaliśmy nowe, przejrzyste widoki dla zakładki raporty: zrealizowane płatności oraz rozrachunki z kontrahentami. Zapraszam do przejrzenia ich w SaldeoSMART.

Odświeżona zakładka kadry

Dla lepszej wygody korzystania z SaldeoSMART zmieniliśmy widok listy rodzajów dokumentów kadrowych. Teraz każdy rodzaj dokumentu kadrowego jest lepiej widoczny i łatwiejszy w edycji. Sprawdź sam.

Nowy widok liczby kredytów

Wprowadziliśmy bardziej przejrzystą informację o liczbie kredytów i dostępnym limicie dla administratorów konta. Mamy nadzieję, że w ten sposób szybko i efektywnie każdy nasz użytkownik otrzyma niezbędne informacje o stanie konta.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Czwarty kwartał w biurach rachunkowych. Cisza przed burzą?
Następny
Kontrahenci zagraniczni a KSeF

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *