Konta typu biuro z nową listą faktur (beta)

Udostępnij:
0
(0)

Udostępniamy dla kont typu biuro nowy widok listy faktur w wersji beta. Wiemy, że to ważne miejsce w systemie dla wielu użytkowników, dlatego pozostawiamy możliwość powrotu do poprzedniego widoku listy.

Dlaczego powstała nowa lista faktur

Nowa lista faktur dla kont typu biuro w SaldeoSMART została zaprojektowana z myślą o usprawnieniu i ułatwieniu pracy biurom rachunkowym i księgowym. Stara wersja listy nie umożliwiała przesyłania wszystkich typów faktur do programów finansowo-księgowych, stąd konieczna była zmiana w warstwie przede wszystkim technologicznej. Ma to również odzwierciedlenie w wyglądzie samej listy.

Na razie nowy widok jest w formie beta, czyli podstawowej. Za około 2 miesiące udostępnimy pozostałe funkcjonalności, zgodnie z tym co znajduje się na liście dokumentów.

Co zyskujesz dzięki nowemu widokowi

Dzięki tej aktualizacji użytkownicy mogą cieszyć się bardziej intuicyjnym interfejsem oraz rozszerzeniem możliwości eksportu faktur do programów księgowych o:

  • Eksport faktury zaliczki
  • Eksport faktury korekty
  • Eksport faktury korekty do zaliczki
  • Eksport faktury końcowej rozliczeniowej
  • Eksport korekty faktury końcowej

Pojawia się dodatkowe zakładka „Tryb eksportu” – tak samo jak na liście faktur. Otwiera to nowe możliwości dla przesyłania danych i optymalizację procesów księgowych.

W wersji 13.1 udostępniliśmy możliwość wysyłania wszystkich typów faktur do Insert (edi ++), Comarch Optima oraz poprzez nasze API w wersji 2.17. Więcej znajdziesz we wpisie o aktualizacji:

Przejdź na nowy widok

Sprawdź już teraz nowy widok listy faktur i zyskaj:

  • większą efektywność pracy: Dzięki nowej liście faktur, biura rachunkowe i księgowi mogą znacząco przyspieszyć procesy księgowe, co przekłada się na wyższą efektywność pracy.
  • poprawę organizacji faktur: Lepsza organizacja i łatwiejszy dostęp do faktur ułatwia zarządzanie finansami i poprawia przejrzystość procesów księgowych.

Nowa lista faktur dla kont typu biuro w SaldeoSMART to krok naprzód w zapewnianiu wysokiej jakości usług dla profesjonalistów z branży księgowej

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Aktualizacja SaldeoSMART 13.1
Następny
Zautomatyzuj pobieranie transakcji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *